Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor is vérezni fogok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is vérezni fogok?

Figyelt kérdés
Szóval most fogom majd elkezdeni a fogamzásgátló szedését. Ugye menzesz első pár napján kell elkezdeni szedni. Na most, nekem 5-6napig szokott tartani a menzeszem. Ha beszedem a tablettát mondjuk a 2.napomon, akkor utána még 3-4 napig még menzeszelni fogok, vagy ha beveszem a gyógyszert, akkor nem is fogom végig vérezni az 5-6 napomat?

2016. nov. 14. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a nőgyógyászom azt mondta (amikor először kezdtem el szedni) hogy ne a menzesz első napján hanem a menzesz után 2 nappal kezdjem el szedni a tablettát mert különben vérezni fogok az egész ciklusban és 2 hétig védekezzünk a tabletta mellett. (Kérd ki az orvosod véleményét erről azért lehet nem minden tablettánál működik) Nekem nem volt semmi problémám már a második doboz utolsó levelénél tartok és mindig pontosan szokott megjönni.
2016. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm:)
2016. nov. 14. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Az 1. napján vedd be, különben 1 teljes hónapig nem véd!! Az enyém azt mondta, hogy 1. vagy 2. napon kezdjem, mert különben nagyon felborul minden és tuti random vérezgetek. Ill. az 1. hónapban gumival is védekezzünk, jobb félni!

Szedd csak, vérezni fogsz még pár napig, de utána jó lesz! A szünet/placebo héten pedig 3-5. napon fog megjönni kb. de ez változó!

2016. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az első napon vettem be, ezt javasolta a doki. A mensi ugyanúgy 4-5 napig tartott, mint előtte. Viszont azóta már csak 2-3 nap. 2 éve szedem a gyógyszert.

20L

2016. nov. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!