Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi bajom lehet? Lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom lehet? Lehetek terhes? O. O

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,h eléggé fájnak a melleim. Egy hét múlva kell megjönnie. Néha hányiingerem is van de nem reggelente. Olvastam,hogy ezek lehetnek a terhesség korai tünetei,de el nem tudom képzelnih terhes lehetnék...Mindig védekezünk óvszerrel és a barátom nem bennem élvez el.Szerintem így nincs esély rá,vagy mégis? Vagy normális dolog a mellfeszülés menstruáció elött,meg peteéréskor? Köszönöm a norális válaszokat!

L/18


2010. ápr. 28. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

lehetsz...


ezt nem értem, ha kotonnal szexel valaki, miért nem a barátnőjében élvez el?

2010. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, peteéréskor is meg menzesz előtt is, hogy feszül a melled. Gondolom nem szakadt ki a gumi, meg nem volt gond, tehát így nem lehetsz terhes.:) Nyugi.
2010. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd akkor fog kiderülni, hogy terhes vagy e ha nem jön meg. Attól is késhet majd ha túl parázod magad. A mellfeszülés lehet a mesi jele is nem csak a terhességnek.
2010. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első: azért mert tényleg nem hiányzik,h becsússzon egy gyerek...a koton se 100%-os

Másodiknak köszönöm, kicsit megnyugodtam:)

2010. ápr. 28. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Semmiképpen se stresszelj, attól késhet a menstruációd.
2010. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg. igy nincs rá esély. :))
2010. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!