Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy a fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a fogamzásgátlótól elhízik a lány?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%

# 6: Ha valaki két év alatt 50 kilót hízik, ott komoly problémák vannak a háttérben, már komoly betegség is valószínűsíthető. Ha ilyesmi nem áll fenn, akkor sem lehet CSAK a fogamzásgátlóra fogni a dolgot, mert nyilván voltak ott azért életmódbeli változások is, ami ilyen mértékű hízást okoztak...

Olyan meg NINCS, hogy valaki képtelen leadni a súlyfelesleget. Én a szülés után 1 évvel kb. 30 kilóval voltam nehezebb, mint teherbeesés előtt (pedig NEM szedtem fogamzásgátlót), de le tudtam adni.

2016. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A nők tényleg híznak,ha terhesek.Nem csak az evés miatt,hanem azért,hogy elférjen benne a baba.Szélesebb lesz a csípő,megy rá zsír.Tehát híznak,nem sokat,de megy rájuk pár kg.
2016. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nőgyógyász írja fel neki, korábban azt hiszem már szedett ilyet.
2016. nov. 9. 15:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Évek óta szedem és semmi. Jaa és mellette nagyon sok édességet eszek,meg minden mást,amitől lehet hízni rendesen. Előtte híztam is,mióta szedem,azóta 55-57 kg között ingadozik a súlyom és 173cm magas vagyok.
2016. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nem híztam el, nyugodtan ettem bármit a tabletta szedése alatt is, csak a kosárméretem lett egyel nagyobb. 21/L
2016. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én semmit nem híztam tőle, pedig 2 éve szedem.

20L

2016. nov. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

A fogamzásgátlótól NEM lehet elhízni. Az elhízást a megnövelt tápanyagbevitel okozza. Amiért az erre hajlamos lányok híznak fogamzásgátló szedése mellett:


1. A hormonháztartás megváltozik, növekedhet az éhségérzet, többet esznek, egy kis vágyódás édesség iránt, gyakori éhségérzet, ezzel több evés. Ha nem is mozog semmit, akkor hízik is.


2. Ha nem is eszik sokat, adódhatnak olyan helyzetek a szervezetben, hogy a szervezet tápanyag feldolgozását is megbolondíthatja. De ez ritkább, itt más rendellenesség, vagy hajlam is van az embernél, a fogamzásgátló maximum a hormonokkal fokozhatja ezt a hatást.


Ez olyan, mint amikor valaki a multivitaminok szedésére fogja rá, hogy hízik tőle. Viszont meg kell jegyezni: mikrotápanyagoktól, hormonoktól, gyógyszerektől, stb. NEM LEHET HÍZNI. Ezek nem tápanyagok, vagy nem olyan jellegű tápanyagok, amiket zsírszövetben tud raktározni a szervezet.


Elhízni a megnövelt tápanyagbeviteltől lehet, főleg ha minden féle mocsok kaját zabálunk össze, egészségügyi problémától, pl. pajzsmirigy túlműködés, és társai, hozzátársul még a nulla mozgás.

2016. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Előző voltam, bocsánat helyesbítenék: pajzsmirigyALULműködés!
2016. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!