Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelytabletta mennyire hatásos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelytabletta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Pár hete kipróbáltam a hüvelytablettát az nap mikor lefeküdtünk reggel kiprobálásilag hasznaltam egy hüvelytablettát akkor meg nem feküdtünk le aztán délutan sex elött betedtem meg egyet (bőven meg volt a 10 perc várási idő a feloldódáshoz)és elment bennem a párom aznap és,hogy mennyi esélye lehet annak,hogy terhes leszek?(2 hete történt kb.)
2016. nov. 7. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen hüvelytablettát?
2016. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pharmatex hüvelytabletta
2016. nov. 7. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel az fogamzásgátló tabletta gyakorlatilag semennyi. A net azt ìrja, hogy 100 nőből 0;74 lesz terhes. Azaz mondhatjuk, hogy majdnem 200-ból 1.
2016. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már csinálhatsz tesztet. Van esély rá, ugyanis nem megbízható, megszakítás, naptár, hőmérőzés és ezek kombinációja mellé jó, beleélvezéssel csak akkor ha nem gond egy becsúszott baba.

Ez nem fogamzásgátló tabletta mint pl Symicia, Belara, Nuvaring és társai, nincs hormon benne, ez egy spermicid lényegében, ami valamennyi részét a spermiumoknak megbénítja.

Kb 30-40%-os megbízhatóságú.

2016. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amellett lettem terhes annó...de elvetéltem.
2016. nov. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!