Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatásos ha menstruáció első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos ha menstruáció első napján kezdem el szedni a fogamzásgátlót ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Folyamatosan rendszeresen szedem a cornelle fogamzásgátlóm de 1 hónapot kihagytam. Ebben az esetben az első naptól kezdve védett vagyok? Különböző véleményeket olvastam erről.

Előre is köszönöm a válaszokat.

19/L



2016. okt. 27. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagytál ki egy hónapot? Nem leszel védve rögtön szóval újra várnod kell míg beépül a szervezetedbe. A mostani fogamzásgátló tabletták már nem olyan erős hormon tartalmúak mint a régiek.. Könnyen ki ürülnek a szervezetedből... 22 L
2016. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam kiváltani a gyógyszert időben ezért 2 héttel később tudtam volna csak elkezdeni.
2016. okt. 27. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem.. Hát így igazából újból kell kezdeni és az első levélig védekezni
2016. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. okt. 27. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes ismét egy hónapig védekezni. Mázli hogy megjött újra és nem kellett meghozni hogy tudd folytatni! :)
2016. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, védekezni fogunk :)
2016. okt. 27. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazság szerint 3 hónapot lett volna ajánlatos végigvárni az újrakezdéssel.

De egyébként így olyan, mintha sosem szedted volna, ergo ha olyan a tabletta, hogy ha a vérzés első napján kezded el szedni, akkor védve vagy, akkor újrakezdésnél ugyanez a helyzet, vagyis onnantól vagy védve, ahogy a betegtájékoztató írja, hogy először kezdenéd el szedni.

2016. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!