Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű felirásakor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű felirásakor megvizsgál az orvos?

Figyelt kérdés
Megjött a menstruációm szerdán és csak csütörtökön van doki szeretnék tabirol gyűrűre váltani , de minél elöbb és megjött szal nem tud megvizsgálni, de én nem akarok még egy levél gyógyszerbe belekezdeni:/ úgy nem lehet hogy elkezdem a gyógyszert szedem 1 hétig és úgy váltok gyűrűre?
2010. ápr. 28. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

figyelj, mi lesz ha még egy hétig szeded?

mellesleg ha megjött, és úgysem csinálsz semmi "olyat", akkor meg akár abba is hagyhatod, ha ez már végső elhatározás ...

(mondom én, de nem vagyok nőgyógyász !)

2010. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen csak szombaton elkéne kezdenem a tabit hogy a hasson ugye, de ha nem vizsgál meg a nödoki nem hiszem h fel ir gyűrűt és szombaton nem tudom elkezdeni a gyűrűt és a tabit kell akkor, mert azt akarom, ha a hatása maradjon meg
2010. ápr. 28. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne hogy megvizsgáljon? Eddig gyógyszert szedtél, most gyűrűt akarsz. A különbség csak a felszívódás helyében van, amúgy úgyan úgy hat mindkettő. Nem kell új vizsgálat hozzá.
2010. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és a mérete akkor mindenkinek ugyan akkora, azt nem az orvos mondja akkor meg?
2010. ápr. 28. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Összekevered a pesszáriummal, annak van mérete, a hüvelygyűrűrű az egységes.
2010. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj upsz:) akkor jó! Köszike:)
2010. ápr. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!