Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj belőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Párommal megszakítással "vèdekeztünk", vettem be Escapelle tablettát de csak a felèt, vagyis kettètörtem a tablettát.

#szex #tabletta #Escapelle #esemèny után
2016. nov. 4. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, te teljesen hülye vagy?! Ha szedsz gyógyszert, szedjed normálisan, de ha jó játszani az egészségeddel - mellékhatások -, hajrá.
2016. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem vetted be az egészet?
2016. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
:D nem vagy normális...
2016. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vettem be az egeszet mert 2honapja volt ilyen esetem, kiszakadt a gumi es muszaj volt akkor tabit bevennem most meg nem akartam akkora sokkot a szervezetemnek megint.
2016. nov. 4. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugye tudod h azért van annyi hatóanyag benne, mert annyi szükséges h hasson? Most full hiába vettél be egy felet. Elhiszem, vannak balesetek, de akkor is be kellett volna venned az egeszet. Reméljük nem lesz baba.
2016. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:( hat elvileg baratom eddig elozo barátnőivel is igy csinalta es nemlett gond de en nem szeretnèk aggodni emiatt.
2016. nov. 4. 14:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen tönkreteszed a szervezeted, ha ennyiszer veszel be egy ilyen erős gyógyszert. A megszakítás NEM védekezés!!! Lehet, hogy az első 50 alkalommal nem leszel terhes, de lehet pont az 51. alkalommal az előváladékban lesz egy spermium, ami utat tör és bizony meg is van a baba. Ezt előre nem lehet tudni. Az, hogy a többi csajával nem csináltak gyereket, még nem jelenti azt, hogy nálad is minden így lesz. Sőt, az is lehet, terhes volt valamelyik, csak te arról nem tudsz, sőt lehet, a barátod sem tud.

Ajánlom, hogy menj el egy jó nőgyógyászatra, ahol kivizsgálnak, és találtok egy megfelelő fogamzásgátló módszert. Tabletta, gyűrű, spirál, tapasz, stb...

Ja, és Pharmatex kezedbe se kerüljön, mert kb több ember esik teherbe tőle, mint akik mindenféle védekezés nélkül próbálkoznak a babával... egy rakás sz*r, már bocsánat a kifejezésért.


És a 72órás Escapelle bevétele után 3 héttel kontrollra kell menni, mert 1. (mint nálam) okozhat olyan dolgot, amire szintén gyógyszert kell szedni, esetemben elvékonyodott a nyálkahártya, ami miatt sokkal könnyebben szerezhettem volna mindenféle betegséget, fertőzést, és sérülést. 2. Van minimális esély arra, hogy terhes maradsz, és ha több hónap után derül ki, már el sem tudod vetetni.

Nálunk elszakadt a gumi, elment a barátom bennem, ezért kellett a tabletta. Mert inkább most, ha később kiderült volna, hogy terhes vagyok, nem vetetem el, mert ahhoz nincs szívem...

2016. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Èn tudom kedden megyek is nőgyogyaszhoz, akartam is iratni tablettát mivel nem akarok egy pasitól sem függeni. Csak most vèszhelyzet volt azért vettem inkabb be.
2016. nov. 5. 20:49
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Félbevágtad?

Miért nem nyalogatod rögtön?

Van egy betegtájékoztató hozzá, tessék gyorsan elolvasni!

Ja, és ha az orvos kiadja, akkor beveheted.

Az az ember 5 évig tanult, hogy orvos legyen, aztán még szakosodott is.

Tessék bevenni az előírt dózist, jobban tudja mi a jó neked, mint bármelyikünk itt, a gyikon!

2016. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vègül bevettem aztan a masik felet is, amint elolvastam a tajekoztatót.
2016. nov. 5. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!