Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a csajomnak éppen megvan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajomnak éppen megvan és úgy élvezek bele akkor lehet belőle gond?

Figyelt kérdés
A barátnőm éppen menstruál, de ilyenkor ő is jobban kívánja a szexet én meg... hát nah... :) és a lényeg hogy elvileg ilyenkor nem lehet megtermékenyíteni ha jól tudom. Szerintetek lehet belőle gond? Ha az számít akkor elég mélyen élveztem bele mert az átlagosnál nagyobb a cerka.

2016. okt. 28. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehet terhes!
2016. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Lehet terhes, de nem valószínű.. ha normális, rendezett a ciklusa, akkor meg vaószínütlen nagyon.
2016. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, lehet, bár az esélye jóval kisebb, de még mindig nagyobb eséllyel esik teherbe, mintha értelmesen (gumival, fogamzásgátló tablettával, spermaölő krémmel) védekeznétek.
2016. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Lehet terhes.


5000-ből 1 alkalommal.


Mint ahogy ma is ha kimész az utcára, lehet hogy elüt egy busz.

2016. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

én a helyetekben mennék az ügyeletre a 72 órás tablettáért. még mindig jobb, mint az abortusz. bár kicsi az esély a terhességre, de azért ilyet felelőtlenség bevállalni.


'Ha az számít akkor elég mélyen élveztem bele mert az átlagosnál nagyobb a cerka.' - ez meg totál lényegtelen információ, de azért kösz a dicsekvést.

2016. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
úgy eszitek és ajánlgatjátok a 72 órás tablettát, mint a tiktakot...
2016. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

5:

Ha kimész az utcára, vigyél bukósisakot, mert lehet a fejedre esik egy műhold. (Halt már meg így ember a világon)

2016. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esélye, de lephetséges. Pl ha az ő peteérése a ciklusa elején van, s a vérzése holnap abbamarad, a spermium meg akár 2-3 napig is életképes tud lenni.
2016. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Spontán ovuláció a ciklus során BÁRMIKOR előfordulhat. Menstruáció alatt is. Azért kisebb az esély ilyenkor, mert a megtermékenyült petesejtnek még nincs hova beágyazódni ELVILEG.


És akkor a gyakorlat: én estem már teherbe (bizonyítottan) a ciklusom 4. napján, amikor elvileg nem lehetne. (Nem volt gond, ha az lett volna, rendesen védekezünk a ciklus során VÉGIG.)

2016. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a nők a peteérés körül kívánják jobban a szexet. Ha ő a vérzése alatt, akkor vagy alatta, vagy közvetlen utána van peteérése. Elég gyakori jelenség!


Másrészt: ilyenkor nyitva van a méhszáj, a természetes védekezőrendszer gyenge. Simán elkaphat tőled bármit, ha volt már részed más csajjal is gumi nélküli szexben. Aztán ha a végén kap egy méhgyulladást, vagy petefészekgyulladást, akkor lehet vigyorogni, hogy most már biztos nem esik teherbe senkitől. :(

2016. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!