Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt mar olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan veletek, hogy a lanynak bent maradt az óvszer?

Figyelt kérdés
Szóval lecsúszott és bent is maradt. Fiuk es lanyok hogy reagaltatok, mit csinaltatok?

2016. okt. 29. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egyszer. Benyúlt a srác és kihúzta.
2016. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen. Azt elfelejtettem h nem barattal barátnővel voltatok. Hanem akivel csak parszor szexeltetek.
2016. okt. 29. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, paráznék hogy elkaptam valamit. Tablettát szedek terhesség ellen, a betegségek miatt lenne bennem a félsz. Mennék szűrésre ahogy tudok. (baráttal persze nem, ha tudom hogy ő is mindig védekezik).
2016. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem barátnővel és szexpartnerel is volt ! Fogtam aztán kivettem :D
2016. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Megfelelő méretű óvszer használata javasolt. Nekem még sosem csúszott le egy kicsit se, pedig nem vettem ki szinte soha azonnal, mindig bent maradtam és úgy smároltunk, simogattuk egymást. Mondjuk rám az alap méret elég passzentos.
2016. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt. A srác nem párom volt, csak jóbarátom, párszor voltunk csak együtt. Azonnal benyúlt és kivette. Utána ő parázott a gyerek miatt, én nem, de azért a kedvéért vettem be tablettát... (Láttam hogy a "cucc" a gumiban maradt, azért nem ijedtem meg)
2016. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!