Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromixet szedek 2 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromixet szedek 2 hónapja és azóta kb 5-6 kg-ot híztam. Ez a gyógyszertől lehet? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Nem gondolom hogy ennyivel többet ettem volna ebben az időszakban vagy ennyivel kevesebbet mozogtam volna.
2010. ápr. 26. 12:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sok mellékhatás van. Fájdalmak, rosszullétek, ez az amaz.


De olyan gyógyszer, aminek a HÍZÁS a mellékhatása nincs, mivel ez alapvetően ellentmond minden ismert fizikai, kémiai és biológiai törvénynek...


Olyan mellékhatás van, hogy valaki éhesebb lesz - de akkor bírja ki és ne zabáljon.

2010. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A legtöbbször a hízás hátterében a vízvisszatartás van. Tehát nem hízik valójában, csak a gyógyszer mellékhatásaként elraktározza a szervezet a vizet.
2010. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ma 09:53

már leírtam hogy szerintem nem is eszek többet és naponta 1-2,5 órát biciklizek plusz a napi sok lépcsőzés itthon.

2010. ápr. 29. 14:17
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért mondom, hogy nem a kajálással van a bajod, hanem a gyógyszernek olyan a kémiai hatása, hogy elraktározza a zsírt.Én a 9:53asnak mondom, hogy ne okoskodjon, mert nem orvos, nem vegyész, nem tudós. Ha az lenne, nem írna ilyen baromságokat. Tehát a gyógyszer mellékhatása a hízás, hiába nem eszik többet, sőt kevesebbet, nem tud fogyni, mert a gyógyszer megköti a zsírokat! Idióta!
2010. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja így márt értem.Köszi a választ
2010. ápr. 29. 17:29
 16/16 anonim ***** válasza:

"gyógyszer megköti a zsírokat!"


Erre most had ne mondjak semmit....


Oké, akkor a gyógyszer megköti a zsírokat, és ha napi 2200 kcal-át visz be, majd 2 órát biciklizik akkor is 20 kilót hízott.


Röhej, de áldásom rá, ha sikerül....

2010. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!