Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 évesen mi a legjobb fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen mi a legjobb fogamzásgátló módszer ha nem szeretnék fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 18:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer milyen sok kockázatot jelent, azon kívül, hogy legfejjebb kiszakad?(kérdem ezt úgy, hogy mindig utáltam az óvszert, nem használunk)
2016. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
#5: mielott okoskodsz, informalodj: mar vannak olyan spiralok, amiket fel szabad tenni szules elott is ;) nekem is igy van.
2016. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%

Ha méhnyakrákot akartok kapni, nyugodtan pakolgassatok magatokba különböző orvosi dolgokat.

Én 32 évesen még élni akarok, nem elpusztulni méhnyakrákban.

Kérdező tetess fel akkor spirált.

2016. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

# 11: Az óvszer kockázata szerintem az, hogy HA kiszakad (ami azért elő szokott fordulni, nekem legalábbis életemben többször volt óvszerszakadásom), akkor utólag már csak az esemény utáni tabletta a megoldás.

Na most aki ódzkodik a hormonoktól, az erősen gondolkodjon el azon, hogy akar-e ilyesmit bevenni, mert egy adag esemény utáni tabletta felér több évnyi hormonális fogamzásgátlással!

2016. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

# 13: Kérlek, ne írj butaságokat!

A méhnyakráknak semmi köze ahhoz, hogy ki mit dugdos fel - megjegyzem, a fogamzásgátló eszközök orvosi szilikonból készülnek, jól tisztíthatók, sterilizálhatók, míg a partnerünk nem szerve például nem... vagy mondjuk a tampon. Szóval a fogamzásgátló eszközöktől lehet a legeslegkevésbé HPV-fertőzést kapni.

Ha nem szeretnél méhnyakrákot, akkor van egy kiváló módszer: járj el rendszeresen rákszűrésre!

2016. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet méhnyakrákos aki sose helyezett fel magának semmit, nem az orvosi eszközökön vannak ezek elhiheted, nagy bajban lennének ha emiatt lehet ilyesmit elkapni. Ha hajlamod van akkor bármit tehetsz kb akkor is lesz. Egy dolog véd ellene: a szűrés, nem véletlenül mondják csak a lakosság jó része nem jár csak osztja az észt. HPV-vel a nemi életet élők 95% fertőzött, csak nem mindegy melyik törzzsel.
2016. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok, volt spirálom.Azt az erős menstruációt senkinek nem kívánom mint ami nekem volt.

Természetesen évente járok szűrésre, ugyanis mindkét szülőmet rák miatt vesztettem el, sőt a nagyszüleimet is, nálunk a méhnyakrák is szerepet játszott a nőknél, lehet jogosan félek.Van egy lányom, szándékozom felnevelni, én tudom milyen anya nélkül felnőni.

2016. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Deflohelp ***** válasza:

Gumi óvszer.

Kockázata: ha nem kellő a nedvesedés, feltapadhat a száraz hüvelyfalra. Ha ezt nem veszik észre, a márkás gumi is kiszakadhat (kb. száz esetből egyszer előfordult).

Viszont ez elkerülhető (vízbázisú!) síkosítóval.

A biztonság fokozható hüvelykúppal. Önmagában kevés, de ha a gumival baleset történne, akkor sem kell esemény utáni tablettáért (receptért) szaladni.

2016. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
23%
Nekem eszembe nem jutna egy felnőtt párkapcsolatban gumival együtt lenni.Én ŐT akarom érezni, nem egy műanyag vacakot.
2016. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!