Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ez beagyazodas vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez beagyazodas vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kerdessel fordulok hozzatok amibe most en bele csoppentem:)

-szep. normalisan megjott a menstruaciom

-15en voltunk egyutt a parommal, nagy buzgosaggal elmentem tesztet venni amit 22en meg is csinaltam sajnos negativ eredmennyel am az nap barnazasom volt majd egyre erosodott es 22-30ig eltartott

-mivrl nagyon szeretnenk babat es hinni szerettem volna hogy ez az a jel elmentem megint tesztet venni de sajnos ez is negativ lett, ez aug 12 volt

Szerintettek, esetleg tapasztalt ilyet valaki ?


2016. okt. 18. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Aktus után 14-16 nappal mutatja ki legkorábban a teszt.. De legkésőbb akkor ha már pár napot késik a menstruációd! A megtermékenyített petesejt 7 napig vándorol mire le ér a méhedbe 8. Napon kezdődik a beágyazódás ami 1 hétig tart szóval 5 nap után még nem történik beágyazódás.. Ahhoz hogy a teszt mutasson valamit hcg hormont kell termelnie a szervezetednek. Szóval csak türelem ne görcsöljetek rá ennyire. 28 hkm
2016. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!