Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló védelme a 8....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló védelme a 8. nap reggel?

Figyelt kérdés
Hétfőn veszem be az utolsó szemet a levélről,majd kihagyom a 7 nap szünetet ( a 3.napon jelentkezik a megvonásos vérzésem ) majd a 8. napon este kell bevennem a következő levél 1. tablettáját,azaz kedden. Így a 8.nap (kedd) reggelén,amikor még nem vettem be a tablettát(mert este 9-kor szedem) védett vagyok? Vagy az esti tabletta fogja visszamenőleg megakadàlyozni a peteérést?

#fogamzásgátló #védettsèg
2016. okt. 10. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztatóban ez le van írva.

Igen, védett vagy.

2016. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es azt luxus elolvasni
2016. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam ezerszer a betegtájékoztatót,és csak annyit ír,hogy a 8. napon folytassam a tabletta szedését és az azt megelőző 7 napban vagyok védett..Ezért kérdeztem,hogy a 8.nap is van-e védettség,annak ellenére hogy aznap csak este veszem be majd a gyógyszert..
2016. okt. 10. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, védett leszel! De el ne felejtsd bevenni este mert az már baj!!
2016. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó : kösziiii
2016. okt. 11. 07:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a tablettát este szoktad bevenni, így az utolsó szemet is este veszed be, tehát estétől számítódik a 7 napos szünet. Tehát mi a gond? Pontosan a 8. napon fogod folytatni a következő levéllel.:)
2016. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!