Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A munkahelyemen felejtettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen felejtettem a fogamzasgatlot, nem tudok utanamenni. Este 21-22 kozt szoktam bevenni, a 7. szem kovetkezne. Lehet baj belole, ha reggel 7kor veszem be a mait?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a gyógyszer leírását, de én úgy tudom, hogy a legtöbben az szerepel, hogy 12 órával el lehet térni a megszokottól. Tehát te kb. 10 órával később veszed be, ez belefér.

És utána pedig este megint beveszed, de akkor már a rendes időpontban.

2016. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elméletileg ha 12 órán belül beveszed a kimaradt tablettát, rendesen hatni fog! Nekem is volt már ilyen, és nem lett baj:) többen mondták, hogy az előző napit és az aznapit egyszerre vették be, és nem lett belőle probléma, bár ez lehet szerencse kérdése..
2016. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél újat?
2016. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!