Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek volt / van hormonmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt / van hormonmentes spiralja leirna az altala erzett mellekhatasokat? Jelen esetben kizarolag negativum erdekelne.

Figyelt kérdés

Egy evig ezelott minera hormonos spiralom volt, borzasztoan hatnak ram a hormonok...levetettem par het orvoshoz jarkalas utan h biztosan le akarom e...par nap mulva tok jol ereztem magam, legnagyobb meglepetesemre visszaallt a rendszeres szex igenylesere is a testem-lelkem is, tok pozitiv voltam. Egy jo honapa felrakattam egy hormonmentes spiralt. Egy vigjatekon kepes vagyok sirni, ha a ferjem elmegy dolgozni , vagy barmi mas termeszetes dolog. A szexet nem kivanom viszont a kozelsegere oriasi szuksegem van.

Van egy kozos Angyalbabank is :) a ragaszkodason egyebkent is methetetlen kettojukhoz de most sokkal jobban...

Ebben ugye nincs hormon, az most kizarva...

Koszonom ha erdemben hozza tudsz szolni es megtiszteltel vele hogy elolvastad


Marcsi /32e/



2016. okt. 9. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak anyukámnak van, de neki nagyon erős lett tőle a vérzése és néha görcsölt a hasa. Nem nagyon kéne pszichés tüneteket okoznia szerintem, de guglizz utána, ott több dolgot talalhatsz.
2016. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a hozzszolast es a tanacsot. Mielott ide irtam megtettem de most nem volt hasznos baratom.
2016. okt. 10. 00:39
 3/3 icu75 ***** válasza:
Szia! Nekem már a második spirál van fent,szóval elég régóta bevált nálam. Negatívum annyi hogy erős vérzés,de így legalább 3nap alatt túl vagyok az egészen. Erősebb görcsök,ezek nem zavarnak,nem vagyok érzékeny,csak az zavar hogy miattuk többször kell mennem wc-re. Lelki-érzelmi hatást nem tapasztaltam,szerintem nálad is inkább a baba lehet az oka(meg ha otthon vagy nem melózol).
2016. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!