Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak olyan srácok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan srácok akik szexkapcsiba merik gumi nélkül úgy hogy ki kell venni?

Figyelt kérdés
Akikkel taliztam mindegyik csak gumival merte de én azt nem szeretem. Szerintetek hol találhatok olyan srácot aki meri így?
2016. szept. 29. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Tablettát azért szedsz? Vagy azt sem?
2016. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szedek
2016. szept. 29. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
soha nem csináltam gumival szexkapcsolatban, nemis volt tul sok, össz 16, soha semmilyen betegségem nem volt
2016. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gumi prostikhoz kell! Egy szexkapcsolatban kell lennie ennyi bizalomnak! Bár a kérdés nem erről szólt! Én speciel volt már, hogy fizettem a partnerem gyógyszerét, mert azért egyikünk sem szeretett volna véletlen balesetet. És ő sem és én sem szerettem a gumit.

Szóval biztosan vannak olyan -talán srácok is - pasik, férfiak akik hasonlóan gondolkodnak mint Te!

Mint ahogyan én is, bár már nem férek bele a "srác" korosztályba! :D

40+ Ffi

2016. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok de ha ki sem kellene venni......... Wooow
2016. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én találkoztam már olyannal, de én nőként ragaszkodtam mindig hozzá! Volt, hogy elkezdtem felöltözni addig rinyált... Szerintem ez egy baromi rossz ötlet. Amúgy nem lesz nehéz találni, pl. Tinderen.
2016. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!