Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a gyógyszernek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a gyógyszernek ilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés

Szisztok! Tudom tudom nem szabad a fogamzásgátló mellett dohányozni, de az lenne a kérdésem hogy nem egészen 1 hete szedem a gyógyszer és az előző pár napban hányingerem volt a cigitől vagy fájt a fejem. Ez lehet a gyógyszernek mellékhatása? A cigi miatt vettem észre az a legdúrvább hogy fáj tőle a fejem meg nem kívánom a cigit. Mindegyik szál után azt érzem hogy fogat kell mosnom meg kezet de olyan hányinger és fejfájás tör rám hogynembírom ezeket megtenni

Jártatok így csajok?


2016. szept. 27. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
párom is cigizik mellette de neki nem volt ilyen gondja..front miatt is lehet ám
2016. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A gyógyszer és a dohányzás páros az egyik legkárosabb dolog. Mindkettő kihat a keringésre. A cigi mellékanyagai megtapadnak az erek falán, majd azok begyulladnak, szűkülnek, az áramlás csökken, ami pangáshoz vezet. A pangó vér elkezd megalvadni, rögösödni. Emellé a gyógyszer is növeli a trombózis kockázatát. Ez a 2 összeadódik, egymást sokszorozza! Ha jól olvastam, valami 35%-al növeli a trombózis/embólia/stroke kialakulásának esélyét!

Ha emellett valamilyen öröklött hajlamod van, akkor kb. imátkozz az életedért..

Igen, lehet ez a mellékhatás és nagyon nem kéne együtt nyomatni!

2016. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamelyiket le kell tenni.
2016. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: köszi a választ! :)

Második: tudom hogy a lehető legrosszabb leszeretném tenni a cigit kevesebbet dohányzom mint régebben de nem megy egyik napról a másikra hogy egyik nap még cigi, másik nap tabi. Így is aggódtam hogy mi lesz ha hangulatom megváltozik a gyógyszertől és még cigizni sem cigiznék az káosz. Szépen majd elhagyom, pár hét. Ha egyszer sikerült másodszor is fog de már végleg.

2016. szept. 27. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Most akkor az a bajod, hogy emiatt le fogsz szokni a cigiről? Ennek inkább örülnöd kellene: egészségesebb leszel, nem leszel olyan büdös, és több pénzed marad.
2016. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Harmadik: köszi a választ neked is :) a cigi lesz az igyekszem :)
2016. szept. 27. 21:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gond hogy ha leteszem a cigit!! Valamit nagyon félreértettél. Csak arra lettem volna kíváncsi hogy van e összefüggés, lehet e ez is egy mellékhatás.
2016. szept. 27. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,lehet összefüggés a kettő között.
2016. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" Ha jól olvastam, valami 35%-al növeli a trombózis/embólia/stroke kialakulásának esélyét!

Ha emellett valamilyen öröklött hajlamod van, akkor kb. imátkozz az életedért.. "

Ha öröklött hajlamod van és mégis szeded akkor hülye vagy, normális orvos nem írja fel trombózis hajlamosnak.

2016. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso ez igy van nekem is ez volt az elso kerdese a dokinak :)
2016. szept. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!