Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a baj? Esetleg valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj? Esetleg valamilyen mellékhatása a gyógyszernek?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdett feszülni a hasam, de nem tudom miért :S

Szedek gyógyszert, mindig időben veszem be, lehet a mellékhatása esetleg?:(nemrég kezdtem el szedni) ja és mostanában kezdtem el edzeni hasizomra, lehet hogy ezt érzem hogy megfeszül? De olyan furcsa:S lehet csak beképzelem


2010. márc. 21. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így eléggé érthetetlen, ahogy leírtad. Hogy érted azt, hogy feszül??Meg milyen gyógyszert szedsz, mire szeded?Erre?Vagy akkor, h lehet, ha erre szeded ez a mellékhatása?
2010. márc. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlót szedek, és az a félelmem, hogy esetleg nem válik be. MOst járok a második levél utolsó hetében.

És nem tudom hogy a hasfeszülés mitől van :S

2010. márc. 22. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Izomlázad van, mivel hasizmozol, nem? -.-"
2010. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha alacsony hormontartalmú tablettát szedsz, annak nem lehet jelentősebb mellékhatása. Mit szedsz? Amiről írsz, az valószínűleg haspuffadás tünete is lehet, nem hiszem h a hasizmozás miatt van. Ha esetleg nem múlik el, vagy rosszabbodna, akkor menj el a háziorvoshoz, valószínűleg valami emésztési diszkomfort.
2010. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy szeded a gyógyszert, hogy orvos adta Neked és előtte kivizsgált akkor nem nagyon lehet tőle bajod, ha a barátnődét vagy stb. szeded be akkor igen! Az is lehet a hasfeszülés oka, hogy kezdesz izmokat fejleszteni a hasadba és erősebb a hasfalad. De ha nem szűnik meg az érzés és tényleg a továbbiakban is furcsa akkor egyszerübb, ha orvos megnéz.
2010. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!