Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől még felszívódik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még felszívódik a gyógyszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fogamzásgátlót szedek, még nem olyan régóta, és tudom hogy az van a dobozon hogy hasmenés esetén van esélye hogy nem szívódik fel (pontosabban "súlyos hasmenés") esetén. Ma egész nap nem voltam úgy wc-n, most vacsorára sokat ettem, és megnyomta a hasam és félig-hasmenés inkább lágy széklet jött , a bevételt követve fél órára. (pontosabban a széklet eleje száraz volt és utána lágy de nem mondanám hasmenésnek, nem volt folyós. bocsánat tudom ez gusztustalan de muszáj így leirnom hogy érthető legyek) :D Lehet hogy a gyógyszerem jött ki így? Bár nem hiszem hogy az lenne mert az ami kijött régóta bennem lehetett, és nem hiszem hogy fél óra alatt olyan gyorsan felszívódna. Kéne pótolnom? Vagy ez nem számit így hasmenésnek?
2016. szept. 27. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne pótold,csak használjatok kiegészítő védekezést ( gumi) 1-2hétig! Ja és szívesen!
2016. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A súlyos hasmenést cifrafosásnak kell értelmezni.. nem kell pótolnod!
2016. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!