Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek csokkenhetett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csokkenhetett a fogamzasgatlo hatekonysaga?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan 4kor vettem be a tabletat, es olyan 6korul hasmenesem volt, sok helyen olvastam hogy annyi ido alatt nem jut meg el a gyomorbol olyan helyre. Aztan sajnos olyan fel 8fele hanytam is, az ugye mar 3es fel ora.. Nem vettem be utana masik tabletattat mert ejszaka 3ig rosszul voltam, nem tudtam mikor fejezodik be a rosszullet:/ szerintetek a tabletta hatekonysaga igy csokkent?
2016. szept. 23. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a gyógyszer elvonásos vérzést okoz, így rögtön látnád ha nem hatna szerintem.
2016. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Marmint? Vereznem kene ha nem hat?
2016. szept. 23. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első hülyeség lét beszél. Attól, hogy nem hat a gyógyszer,nem feltétlenül fogsz vérezni. Szerintem így legalább 2 hétig gumival védekezzetek, mert ilyen hasmenés és hányás mellett tuti nem szívódott fel rendesen.

20L

2016. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En a masodik heten vagyok, a betegtajekoztato ezt irja: egy tablettat hagyott ki a masodik heten, vegye be a kihagyott tablettat, amint az eszebe jut(meg akkoris ha ez ket tabletta egy idoben tortene bevetelet jelenti) A tablettak szedeset a megszokott idoben folytassa. A terheseggel.szembeni vedelem nem csokkent es nincs szukseg kiegeszito intezkedesre.


Szerintetek ha ma 4kor.kettot veszek be akkor nem kell gumi?

2016. szept. 23. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én biztos használnék... Legalább a következő levél első szeméig...
2016. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!