Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirabella fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirabella fogamzásgátlót szedek a párom belém élvezett 2 hét szedése után, ugye védve vagyok már?

Figyelt kérdés
a nőgyógyászom azt mondta hogy ha elkezdem szedni a mensim első napján akkor egy hétig kiegészítő védekezés kell, a beteg tájékoztató azt írta hogy ha a mensim első napján kezdem el szedni védve vagyok az első naptól , de utána olvastam és inkább vártam 2 hetet hogy biztos védve legyek , mert eleinte volt ilyen pecsételő vézésem ,de már 2 napja az is el múlt. Csak azt szeretném tudni ik a tapasztalatok és hogy aki ezt használja mikor volt meg az első aktus ugy hogy belé is élveztek , köszönöm :)

2016. szept. 23. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első hónapban még Kell a kiegészítő védekezés!!! Majd kiderül. Ha késik a menzid csinálj egy tesztet. 22 L
2016. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem fura. Nekünk azt mondta, hogy csak egy hónap után szabad. (ugyanezt használtuk)


Inkább csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért és egy hónapig még ne beleélvezősen. Az a biztos.

2016. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ami a tajekoztatoban van leirva. Csak a nogyogyasz tapasztalat alapjan tudja, hogy vannak fogyatekosok, akiknek nehezukre esik hasonlo idoben egy felkoromnyi tablettat mindennap bevenni, igy altalaban egy honapot mondanak, hogy megszokd a szedest, es rendszer legyen belole, hogy ne felejsd el 3 nap utan, es aztan gyere vissza terhesen.
2016. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm is ezt szedte. (le kellett cserélni mert migrénje volt tőle(???)) Annó nekünk is azt mondta az orvos, hogy csak egy hónap után lehet gumi nélkül. Sőt ha antibiotikumot is szed mellé ugyan úgy 1 hónapig gumizás van...
2016. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze védve vagy. Már azóta, amióta tervbe vetted, hogy ezzel fogsz védekezni.

Komolyra fordítva: Az első hónapban ajánlott mellette az óvszer használata is.

2016. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!