Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi és tablettán kivül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi és tablettán kivül milyen fogamzásgátlot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha szültél már, akkor spirál. De úgy tudom van olyan is, amit olyan nőknek is feltesznek, akik nem szültek (mini spirál).

De megmondhatnád, hogy ezekkel mi a gond. Mert pl ha csak elfelejted bevenni a tablettát, de nem a hormontartalmával van gondod, akkor lehet injekciót is. Vagy hüvelygyűrűt.

Van még a pesszárium + spermicid, de az eléggé macerás:S

Vagy spermicid + megszakítás, bár én ebben sem bíznék meg nagyon.

2010. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ciánt!
2010. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aspirin a térdek közé. Hatékonyság: 100%-os. Klinikailag tesztelt.
2010. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ezek a legmegbizhatóbbak. a spermicidek nem megbizhatóak, a naptármódszer, hőmérőzés szintén bizonytalan. de ha neked megéri mindig idegeskedni, akkor csak tessék.
2010. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nem tudsz rákeresni?!
2010. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

sperma ölő krém amivel belül a hüvelyt be kell kenni így a spermák elpusztulnak..de a tapletta biztonságosabb..:D

most nem tom a nevét de lehet felrakatattni olyat ami kerek alakú..sajnos az oldalról mindent kitörölt a hugom mert ott volt az összes létező fogamzásgátlok..:/

2010. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sajnos, nem tudnak tőle mind elpusztulni.. ez vele a gond :S
2010. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nah találtam egyet..xD

itt megnézheted hogy milyenek vannak..:D

[link]

2010. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb az ha csak a saját nemeddel élsz szexuális életet
2010. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem nagy gáz egy becsúszott baba nálatok, akkor megszakítás (de az nem igazi szex, szerintem borzasztó, pedig lány vagyok), naptármódszer, vagy spermicidek (hüvelykúp, zselé, stb.), de ezek mind megbízhatatlanok.


Ha megbízhatót szeretnél, akkor a kérdésben említetteken kívül semmilyet. Tabival mi a baj? Félsz tőle, vagy egészségügyi okok miatt nem szedheted? Ne aggódj, ma már alacsony hormontartalmúak vannak, semmi bajod nem lesz tőle. Ha nem szedheted, akkor gumi. Azzal mi baj? Allergiás vagy rá? Lehet 100% latexmentes gumit is kapni, pl Lifestyles SKIN, kb 800 ft, nagyon vékony, tökéletesen megbízható. A párod nem hajlandó felhúzni? Az cinkes.

2010. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!