Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettol keshet a menstruacio?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettol keshet a menstruacio?

Figyelt kérdés

Egy honapig Norvegiaban laktam, es azt hallottam hogy a lehkorvaltozas miatt is keshet a menstruacio.. Van ebbe valami igazsag?

Mar 3 hetet kesett es nagyon felek!

18/L



2016. szept. 22. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagy hatással van rád akkor lehet

Új helyzet, új környezet. Az elejen meg van stressz. Ami szinten kesleltet.

Viszont biztosra kene tudni h nem vagy terhes. Mert lehet mire kiderul h netan az vagy addigra lehet nem tudsz dönteni. Hogy szoktátok védekezni?

Amugy nekem is késett utazás nélkül. A stressz nagyon el tudja húzni. 1 hétig ereztem h mindjart megjön es csak akkor jott meg amikor ittam piát mert lenyugtatott

2016. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig ovszerrel vedekezzunk.
2016. szept. 23. 06:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfodulhat ha érzékeny vagy.. Egyébként meg ha mindig normálisan védekeztél akkor nem vagy terhes. Meg írtad hogy megjött lehet hogy késett de nyugi ha aggódsz csinálj egy tesztet
2016. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!