Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót. Lehet ebből baj? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén vasárnap(09.18.) lett vége a menstruációmnak. Hétfőn este be kellett volna vennem a fogamzásgátló gyógyszerem, de elfelejtettem, és csak másnap reggel 6 órakor vettem be, viszont hétfőn este voltunk együtt a barátommal. 21 napos gyógyszert szedek, a maradék 7 napon nem kell gyógyszert szednem. Lehet ebből baj? Meddig tart a fogamzásgátló hatása?
2016. szept. 22. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2 és 4 hét múlva tesztelj!

Ha az 1. héten hagysz ki, akkor már a vérzéses héten se voltál védett!

2016. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mikor vetted be előző este?
2016. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hétfőn este voltunk együtt akkor kellett volna bevennem, de én csak másnap reggel vettem be.
2016. szept. 22. 19:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert ha mondjuk 8 kor akkor még védett, ezt az előző bevételtől nézed, h mikor vetted volna be rendesen s onnan számolva 12 órán belül még jó. Utána kiegészítő védekezés 7 napig. Én is azt szedek
2016. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aha már értem. Szerintem nem leszel az.
2016. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok: eltelt 12 óra a szokásos esti bevétel és a tényleges, reggel 6 közt? Ha kevesebb idő volt, ne aggódj! Ill. biztos ami biztos 1 hétig gumival menjen! :) Ja és a többit ugyanúgy este szeded, nem kavarodtál bele? Tehát hétfő helyett kedd reggel vetted be, de kedd este már bevetted rendesen?
2016. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6# én is igy akartam irni 4# voltam
2016. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Menstruáció hetén nem szedtem, vasárnap volt vége, hétfőn el kellett volna kezdenem este a gyógyszert, 8-10 óra között szoktam bevenni.
2016. szept. 22. 19:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedd este már rendesen bevettem és azóta is rendesen szedem.
2016. szept. 22. 19:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj 8-10 óra volt csak, rendesen is szeded! Azért inkább tesztelj majd, az a biztos! ;)
2016. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!