Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jött meg? Fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött meg? Fogamzásgátlót szedek.

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek. Előző hónapban még szedtem a gyógyszert, amikor megjött, aztán következő héten, a 7 napos szünetben megint megjött. Akkor el is mentem a dokimhoz, azt mondta nincsen baj, írt másik gyógyszert, azt mondta még az előző gyógyszeremből szedjem be az utolsó levelet (az fogyott el most), aztán kezdjem az újat. Viszont most a 7 napos szünetben nem jött meg, görcsölt a hasam, olyan érzés volt, mintha mindjárt megjönne, de semmi. A gyógyszert mindig ugyanabban az időpontban szedtem, nem maradt ki egy szem sem, nem hánytam, semmi ilyen nem volt. Mi lehet az oka, hogy nem jött meg? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2016. szept. 18. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, nem régóta szedsz tablettát (?)

Ilyenkor, mikor a szervezeted még szokja, előfordul, hogy néha-néha kimarad a menstruáció.

18/L

2016. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Novemberben lesz egy éve, hogy szedem, eddig semmi probléma nem vokt vele, kivéve a múlt havi, amit írtam is, de akkor voktam dokinál is. Remélem nincsen semmi baj és a gyógyszerváltás majd megoldja.
2016. szept. 18. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!