Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Kimaradt a menstuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kimaradt a menstuációm

Figyelt kérdés

ma van a 4. nap hogy a placebo(fehér tablettákat) szedem, már a 3.nap reggelén megszokott jönni a menstruációm

nagyon ugy néz ki hogy nem fog megjönni semmi jele nincs

megvagyok fázva gyógyszert szedek, kimaradhat attól?

8.nap elkezdhetem szedni a rozsaszin tablettákat vagy fölösleges?


2016. szept. 15. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, ha élsz nemi életet, akkor csinálj tesztet.

Másodszor, milyen gyógyszert szedsz megfázásra? Antibiotikumot? Ha igen és éltél nemi életet, alkalmaztatok közben kiegészítő védekezést? Ha nem, akkor lehetsz terhes.

Illetve nekem betegség sem kellett annak idején, mikor fog. gátlót szedtem, mégis nagy ritkán előfordult, hogy nem a szokásos időben jött meg, hanem 1-2, vagy akár 3 nappal később a megvonásos vérzésem.

Illetve ha antibiotikumot szedsz, akkor az teljesen hatástalaníthatja ugye a fog. gátlót, vagyis újra lehet rendes ciklusod, amire meg lehet hatással egy fertőzéses-gyulladásos betegség.

Én azt gondolom, hogy mindenképpen csinálj egy tesztet, ha negatív, de továbbra sem jön meg a vérzésed, akkor folytasd ugyanúgy a szedését a fog. gátlónak, azonban ha a következő vérzés sem jelentkezik, akkor fordulj orvoshoz.

Erre is volt nálam példa. Akkor kiderült, hogy a fog. gátló nem megfelelő, holott előtte hónapokig szedtem és nem volt gond. Írtak másikat, azzal már nem volt gond.

2016. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam volt hasonló.Antibiotikumot szedtem és egyáltalán nem volt megvonásos vérzésem abban a hónapban.Csináltam tesztet ami negatív lett.A köv. hónapban már volt vérzésem.
2016. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!elek rendszeres nemi eletet

Cataflam v-t es algopirint szedek mivel napi 2-3-szor kell bevennem ezert gondoltam hogy megzavarhatja a menstruaciomat

Antibiotikumot eszem agaban sincs kivaltani, nem fogok idegeskedni hogy akkor most hat a fogamzasgatlo vagy nem

De szerencsere reggelre megjott!😇😇

2016. szept. 16. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

"Antibiotikumot eszem agaban sincs kivaltani, nem fogok idegeskedni hogy akkor most hat a fogamzasgatlo vagy nem "

Örülök, hogy megjött.

Az antibiotikumról pedig annyit, hogy ha felírják, akkor be kell szedni. Mert ha nem teszed meg, olyan bajod lesz, amivel meg kórházba kerülsz. Ha alkalmazol kiegészítő védekezést a teljes antibiotikum kúra alatt és még utána 1 hétig, akkor nincs az az isten, hogy terhes legyél!

2016. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!