Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Maszek nőgyógyász megvizsgál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszek nőgyógyász megvizsgál fogamzásgátló tabletta szedése előtt?

Figyelt kérdés

Szedtem már régebben, amit a kórházban írtak fel. Elég sok mellékhatása ki is jött. Nem vizsgáltak meg, csak találomra felírtak valamit.


Maszek nőgyógyász megvizsgál előtte? Ha igen, akkor milyen vizsgálatokat csinál? Az eredmény egyből meglesz?


2016. szept. 13. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Vér és vizeletvizsgálat, nőgyógyászati vizsgálat, esetleg szűrés, ha régen voltál.
2016. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És egyből megvan az eredmény? Vagyis aznap fel tud írni már valamit?
2016. szept. 13. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Két hét, mire a vérvizsgálat eredménye megjön.
2016. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvizsgál mindig (terhességet kizárja plusz a szerveket is megtapintja) és ha 1 éven belül nem volt rákszűrés azt is csinál sőt most már a legtöbb helyen vérvétel is van. Erre ad beutalót, rajtad múlik mikor mész el. Eredmény egyből egyiknél sincs (rákszűrés 4-6hét ezt nem várja meg), nekem addig nem írtak fel semmit amíg nem vittem vissza a vérvétel eredményt. Ez függ attól hogy mit kér. Nálunk a vérvétel (hormonnal ami bonyolultabb) 3 nap alatt kész, de helye válogatja. Visszaviszed és akkor fogja felírni majd.
2016. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!