Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha Félek a terhessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha Félek a terhességi teszttol?

Figyelt kérdés

Mult héten csinaltam egyet ami negativ lett. Viszont 2 hete meg van duzzadva a mellem meg a mellbimbom. Par napja pattanások jelentek meg, 2 napja görcsöl a hasam de nem akar megjonni. Amióta elvesztettem a szüzességem azota nem jött meg. Lehetséges időpont a fogantatasra aug 12-18 volt mert bevallom felelőtlen voltam felizgult es megpróbáltuk a barátommal gumi nelkul. Elotte megneztem a hugycsovet es semmi nem látszódott de akkor se szokott ha durvan kezimunkazok rajta. A menszeszem nem rendszeres. Mar attol késett egy kicsivel hogy a barátommal pettingeltunk rendszeresen.a mult hónapja meg a szexből volt sok. Aztán júl 28 an megjott tobb mint egy hónapra es 3-4 napra. Azota meg csak készülődik. Azt mondjak h az elovaladektol ugy 1% a terhesség de ez tenyleg igaz? Bar attol meg lehetek szerencsétlen.

Hányingerem nem volt eddig, kevesbe vagyok faradekony mint regen, szédülni csak akkor szédültem most es vilag eletemben amikor hirtelen felálltam, sok folyasom van aminek olyan fura szaga van mint azok a ferfiak utan a wc akik cigiznek, isznak stb. Hangulatvaltozasaim vannak most is meg amugy is. A szextől nem faj a mehszajam, a közérzetem jo hogyha nem gondolok arra h lehet terhes vagyok. Sokat stresszeltem emiatt. De nem merem megegyszer megcsinálni a tesztet mert felek h pozitiv es én azt nem elnem tul lelkileg. Es mondom csont szaraznak tunt a pénisze amikor beleültem es sokszor csont száraz. Azon kívül mindig vedekeztunk. Aktus előtt ellenoriztem a gumit, jol besikositottam es mielott elment volna a pasim kivette. Az első teszt a lehetséges fogantatas utan 12 nappal volt. De nagyon Félek. A mellbimbom udvara olyan fura rücskös. A lelkem melyen ugy érzem h nincs semmi para. De amikor arra gondolok h egy ideje késik meg kicsit reg olyan mintha megakad a jonni akkor nagyon felek.


2016. szept. 8. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy életre megtanultad a leckét, menj csinálj tesztet, de szerintem csak bebeszéled magadnak, ha babát is várnál, még a mensi késésén kívül nem sok semmit érzékelnél. Csinálj egy tesztet, mert be fogsz kattanni...
2016. szept. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keményíts be. Te vagy a verhetetlen! Ezt hidd el magadról, és az legyen a furcsa neked, ha nem a terhességi teszt fél tőled.
2016. szept. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is csinálj tesztet, vszeg csak bebeszéled magadnak az egészet.. nyugodj meg kicsit:) viszont érdekelne az eredmény, azt majd írd le ide mitörtént:)
2016. szept. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A teszt nem harap, nem fáj. Csak közli az igazságot.


" De nem merem megegyszer megcsinálni a tesztet mert felek h pozitiv es én azt nem elnem tul lelkileg. "


Miért nem? Hány éves vagy?

Életet adni a legnagyobb öröm. Jah, hogy nem szerettél volna még gyereket?


" felelőtlen voltam felizgult es megpróbáltuk a barátommal gumi nelkul. "


Hát az már a te problémád. Legközelebb több eszed lesz.

2016. szept. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első szex okozhat hormon változást.. Nekem első szex után ki marad 2 hónap. Ne félj a teszttől mert szerintem az sokkal rosszabb ha még is kiderül hogy terhes vagy és már nem lehet abortuszra menned hanem meg kell szülnöd!
2016. szept. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az sokkal rosszabb, ha meg kell szülnöd?!

Érdekes hozzáállás az emberi léthez. Én szültem 2 gyereket, és nem érzem, hogy rosszabb lett volna, mintha meggyilkoltam volna őket.

2016. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt írtad, eleve nem rendszeres még a menzeszed, plusz az is bezavarhat, hogy elkezdtél nemi életet élni.

Ha mégis pozitív lenne a teszt, semmit nem intéznél el azzal, ha nem csinálod meg. Ezzel csak halogatod a problémát (ha van egyáltalán).

Ne félj, inkább csinálj terhességi tesztet mint ne.

2016. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
A terhességi teszt pozitív jelzése nélkül is lehetsz terhes, csak nem tudsz róla. Szerintem jobb elébe menni a dolgoknak, és időben cselekedni. Mert később már sok választásod nem lesz.
2016. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjött:)
2016. szept. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!