Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet alkalmazni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Elmentem nogyogyaszhoz.. felirta a mirabella fogamzasgatlot. Arra lennék kíváncsi,hogy ha megtortenik a kapcsolat akkor utana rogton szedjem be? Meg nem szedtem gyogyszert es ez uj. Tudom meg kell varni a kovetkezo menstruaciot de az csak jovohet vegen lenne es most szombaton megyunk el baratommal nyaralni es hogy rogton szedjem-e be vagy mit csinaljak?

2016. szept. 7. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Pfff nem! De nyilván van lóra leírás. Ezt minden nap kell szedni. Ha van épp kufirc, ha nem.
2016. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertem. Hanem ha megtortenik akkor szedjem be rogton vagy akkor varjam meg a menstruaciot?
2016. szept. 7. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni (ezt sem) ,hogy, aki fogamzásgátlót kap, az, hogy lehet ilyen tudatlan. És napi szinten vannak itt ilyen kérdések. Nem igaz, hogy csak úgy felírja az orvos, hogy nem mondja el, mit, hogyan, vagy, ha véletlenül mégsem, akkor nem lehet elolvasni azt a nyomorult papírt a bogyó dobozában. De a kérdésre válaszolva. Az együttlétnek semmi köze ahhoz, hogy mikor kell elkezdeni szedni. És az nem egészen úgy működik, hogy bekapok egy szemet és utána már mehet is minden védekezés nélkül. Életemben nem szedtem, de ennyit még én is tudok.
2016. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En most fogok elkezdeni a menstruacio utan csak felek hogy valami baj lehet mert gumit nem hasznalunk mert multkor is kikezdett es elkaptam egy gombas fertozest.
2016. szept. 7. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor kell elkezdeni ha megjött, előbb nem szabad, azt várd meg, addig még védekezzetek másképp és ez nem eseményutáni. Ezt minden nap szedni kell függetlenül a szextől. Az első 7szem alatt még kell gumi is, nem véd rögtön.

Megjön, elkezded az első szemmel (ami aznapra esik pl P mert pénteken jött meg) és minden nap ugyanabban az időben beveszed mind a 21szemet. Aztán 7napig nem szeded, megjön valamelyik nap a vérzés és a 7nap után folytatod a szedést.

2016. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. szept. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!