Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat hogy Lindynete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy Lindynete 20 rendszeres és pontos szedése mellett teherbe essek? Vagy nincs mitől félnem?

Figyelt kérdés

most kezdtem el szedni először (mensi 1. napján)és ha minden igaz 2-3 hét múlva lennék együtt párommal. Jól tudom hogy akkor már tutira védett vagyok vagy félhetek?

Van olyan aki ezt szedte rendszeresen és pontosan és mégis terhes lett (ha hányás, hasmenés nem fordult elő)?


2008. okt. 1. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Már megint ez a kérdés... valami újat is kitalálhatnának a reklámszakemberek.
2008. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Ha nem tudsz segíteni akkor inkább ne írj semmit, nem ezt kérdezték!!!


Nincs olyan gyógyszer ami 100%-os védelmet nyújt, de ha rendesen szeded akkor valószínűleg nem lesz gondod. Nyílván azért van forgalomban, mert megakadályozza a terhességet. Ha nagyon tutira szeretnél menni akkor várd meg az első levél végét, de szerintem 3 hét után is már védett vagy. Sok sikert!

2008. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én 6 hónapig szedtem és nem lettem terhes, igaz, megvártam az első hónap végét. Viszont voltak idők, amikor éreztem kis hasfáját és szédülést. Ezek előfordulhatnak, főleg az elején. De minden fogamzásgátlónak vannak mellékhatásai, amik a terhesség jeleire emlékeztetnek. Ha rendesen szeded, nem leszel terrhes mellette.
2008. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én lassan 6 éve ezt szedem.nem lettem terhes.de én is megvártam az első levél végét!
2008. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok! :)

És sztem inkább megvárom én is az 1 hónapot, az biztosan nem árt (meg minek is kapkodni?) :)

Ó és kedves 1.:nem reklámozni akartam csak tabi téren tapasztalatlan vagyok és kíváncsi voltam mások véleményére. De ha már ennyire zavar a kérdés minek méltatod válaszra (a te esetedben kommentre)?...

2008. okt. 5. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már lassan 2 éve szedem és még nem estem teherbe tőle, de igaz egyik fogamzásgátló tabletta sem nyújt 100%-os védelmet.
2008. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!