Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kizárt a terhesség? KÉREK...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárt a terhesség? KÉREK MINDENKIT NAGYON SZÉPEN, HOGY NE ÍRJON HÜLYESÉGEKET! Köszönöm-->

Figyelt kérdés

A párommal tegnap éjjel kiróbáltuk az anális szexet. Ellazultam, síkosítót használtunk, egyáltalán nem fájt. Belém élvezett. Ettől nyílván nem lehetek terhes. Az a kérdésem lenne, hogy ha például hason fekve elalszom az aktus után, megtörténhet az a probléma, hogy "előrefolyik" a sperma és bejut a hüvelyembe és teherbe esek? Gondolom lefolyhat oda, de ha csak épp odacsurog, nyílván nem lehet baj, hiszen fel kéne jutniuk. Vagy tévedek? Tegnap miután megtörtént az aktus, háttal feküdtem, éreztem h kifolyik (hátrafelé folyt, nem a hüvely felé) viszont felpattantam hogy elmenjek wcre és úgymond "kifolyattam" magamból. Tudom, óvszerrel "illik" csinálni, de pont azért próbáltuk ki, mert nem szedek tablettát, és hogy milyen neki óvszer nélkül. Mit ajánlotok a továbbiakban? Így kicsit félek a terhességtől! Felesleges? Tegnap amúgy a ciklus 26. napján voltam. mit ajánlotok? ha kifolyatom magamból nem lehet baj?

Vagy a legegyszerűbb lenne tablettát szedni? Félek, hallottam már tabletával babákról. 19évesen nem örülnék neki!


Várom a válaszokat!


2010. ápr. 21. 21:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%

Kockázatos? Meg nem 0% az esély? A válaszadóknak látom legalább annyi esze van, mint a kérdezőnek (ne haragudj). Persze még mindig jobb kérdezni.

NEM lehetsz terhes.

Egyrészt a spermiumok levegőn elpusztulnak.

Másrészt Ha ki is folyik, HA oda is csorog a hüvelyed bejáratához, hogy mászna fel?

Azért nem az első 2 cm-re kell bejutnia, hanem fel kell úsznia a méhszájon keresztül a méheden át a petevezetődbe!!!!!

2010. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

persze hogy nem lehetsz terhes. és ja... a spermiumok én is úgy tudom hogy levegőn elhalnak de mindegy :D. én sem szeretnék még gyógyszert szedni mert én is sok rosszat hallottam róla. a teherbeesés az bármilyen védekezési módszernél előfordulhat úgyhogy ezt nem mondom :D

19/L*

2010. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
de nem a levegon vannak percekig, hanem ott sikos a " talaj ". a lényeg, h én nem vállalnám be. a többiek meg csinálják, ahogy akarják.
2010. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
4%
Biztos hogy teherbe estél,és úgy fogod kiszarni a gyereket.
2010. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!