Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kizárt a terhesség? KÉREK...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárt a terhesség? KÉREK MINDENKIT NAGYON SZÉPEN, HOGY NE ÍRJON HÜLYESÉGEKET! Köszönöm-->

Figyelt kérdés

A párommal tegnap éjjel kiróbáltuk az anális szexet. Ellazultam, síkosítót használtunk, egyáltalán nem fájt. Belém élvezett. Ettől nyílván nem lehetek terhes. Az a kérdésem lenne, hogy ha például hason fekve elalszom az aktus után, megtörténhet az a probléma, hogy "előrefolyik" a sperma és bejut a hüvelyembe és teherbe esek? Gondolom lefolyhat oda, de ha csak épp odacsurog, nyílván nem lehet baj, hiszen fel kéne jutniuk. Vagy tévedek? Tegnap miután megtörtént az aktus, háttal feküdtem, éreztem h kifolyik (hátrafelé folyt, nem a hüvely felé) viszont felpattantam hogy elmenjek wcre és úgymond "kifolyattam" magamból. Tudom, óvszerrel "illik" csinálni, de pont azért próbáltuk ki, mert nem szedek tablettát, és hogy milyen neki óvszer nélkül. Mit ajánlotok a továbbiakban? Így kicsit félek a terhességtől! Felesleges? Tegnap amúgy a ciklus 26. napján voltam. mit ajánlotok? ha kifolyatom magamból nem lehet baj?

Vagy a legegyszerűbb lenne tablettát szedni? Félek, hallottam már tabletával babákról. 19évesen nem örülnék neki!


Várom a válaszokat!


2010. ápr. 21. 21:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem kizárt, hogy terhes legyél. A tablettát nyugodtan elkezdheted, azok esnek teherbe mellette, akik nem szedik rendesen. 19 évesen alacsony hormontartalmút fog írni az orvos, nem lesz semmi gondod vele, én is szedek. :)
2010. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem lesz baj.
2010. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%

gyakorlatilag 0% az esélye, hogy terhes lettél

legközelebb egy zsepit tegyél készenlétbe, hogy a kifolyó cuccot le tudd törölni, míg kimész lemosni (kimosni - a zuhanyrózsát rövid ideig odaszorítva egy kis vizet tudsz beengedni és így "kiöblíteni") és akkor nem lesz baj

28/L

2010. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2010. ápr. 21. 21:26
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

Hát azért azt nem mondanám, hogy 0% az esélye...

Vigyázni kell, hogy ne kerüljön sperma a hüvely közelébe..., igaz nagyon nagyon nagyon minimális az esély, de akkor is van, és ez a lényeg...

De nem hiszem, hogy terhes lennél:) De azért szerintem jobb félni, mint megijedni... szóval inkább vigyázzatok;)

2010. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

világosítsatok fel légyszíves.

tulajdonképpen ti most azt mondjátok, hogy a végbélnyíláson keresztül is teherbe lehet esni??

2010. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%

kakás volt az ondó max szarsz egy pinokkiót csak nem fából hanem szarból...majd varázslattal feléleszted;)


u.i.:bocsi;)

2010. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
(előző) szülsz*
2010. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem világosan leírta, hogy a végbélnyílásból kifolyik a sperma...és ráfolyik a hüvelybemenethez...
2010. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel terhes.Mielött anális szexre került a sor csináltál beöntést?( Megjegyzem ez sem egészséges és ha rosszul csinálod komoly baj lehet belőle).Másrészt az óvszer nem csak a sperma miatt javasolt,hanem a fertőzések miatt is.Nem a hüvelyedbe hatolt be,hanem a fenekedbe,ami nem a legsterilebb hely...Még egy észrevétel.Attól,hogy óvszer nélkül anál szexeltek még nem fogja tudni,hogy milyen lenne óvszer nélkül hüvelyben elmenni.Az azért jobb.Tabi mellett pedig még mindig kevesebb az esélyed teherbe esni,mint,ha egyáltalán nem védekezel és mindig a kifolyó sperma miatt parázol.
2010. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!