Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló, ami nem okoz libidócsökkenést és hangulatváltozásokat?

Figyelt kérdés
Nem sokat próbáltam eddig, de ezek miatt a mellékhatások miatt egyáltalán nem éri meg, nagyon komoly depresszió gyötört és semmi szexuális étvágyam nem volt. Természetesen a kapcsolatom ment rá erre, így nem szeretnék még egyszer ilyet csinálni, ha bárkinek van tapasztalata, ossza meg! Köszönöm!

2016. szept. 3. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha van is, én nem tudok ilyenről.


Sad story.


26F

2016. szept. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Altforalle van, soha semmi bajom nem volt!
2016. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egyéni. Próbálgatni kell őket, mert van ami semmit nem okoz, de van akinek mind1 melyik, ez jön ki.

Mivel nincs peteérés nincs ösztön... Lenyomja a hormonszintet, úgy véd, és az lenyomja a vágyat is.

2016. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Yasminelle-t szedek. Nem mondom, hogy nincs semmi hatása, de nem tartom durvának. Normális és rendszeres a szexuális életünk, csökkenést nem éreztem - inkább szünetben érzem azt, hogy akkor viszont meglódulnak a hormonjaim, és akkor sokkal-sokkal jobban kívánok mindent. :)

Depressziós hatást még nem érzek (fél éve szedem), nálam a legrosszabb mellékhatás egy enyhe szárazság, de az sem olyan durva, hogy rontaná a szexuális együttléteket.


Elég alacsony hormontartalmú bogyó, rosszat még nem hallottam róla.

2016. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En misseet szedek. Es miota szedem nem h csokkent hanem nott a libidom
2016. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt tegnap találtam, pár napja robbant a hír, hogy tényleg sokkal több nő depressziós azok közül, akik szednek fogamzásgátlót. Nagyon örülök ennek a cikknek, ugyanis nekem is volt már olyan nőgyógyászom is aki megmondta, hogy nem attól vagyok depressziós. Vajon akkor miért szerepel a gyakori mellékhatások közt? Biztosan csak kitaláltam, pedig a mellékhatásokat el se olvastam az első szedésénél, gondoltam megkímélem magam. Most úgy vagyok vele,hogy inkább más védekezési módszert próbálok ki, mert nekem ennyit nem ér egy tabletta. Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. okt. 6. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:

"nekem is volt már olyan nőgyógyászom is aki megmondta, hogy nem attól vagyok depressziós"


Igaza volt a nőgyógyászodnak. Ha hajlamos vagy a depresszióra, akkor bizonyos gyógyszerek valóban felerősíthetik ezt, de csak a bogyótól nem fog kialakulni, ha egyébként nem vagy rá hajlamos.

Tehát egészen konkrétan a gyógyszertől nem leszel depis, de ha amúgy is az vagy, akkor érezheted (még) rosszabbul magad.

2016. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el, amit linkelem.
2016. okt. 7. 15:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá hajlamos, se előtte, se utána nem volt semmi bajom. Ez hozta ki. Felőlem ezt egy orvos is bizonygathatja, rengeteg ismerősöm van, aki ugyanígy járt. Akik a cikkhez kommentáltak, ugyanezt írták, hogy még le is cseszték őket, amiért ráfogták, hogy ettől sírnak gyakran.
2016. okt. 7. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!