Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 75/30 Fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veina kérdése:

Lindynette 75/30 Fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Valaki esteleg vèlemènyezni tudná ezt a gyógyszert mert amit ez elött szedtem attól majdnem kipurcantam. Vèr alapján szerettem volna beállítatni de a doki szerint ettől nem lesz gond mèg senki nem jött vissza miatta. De kicsit tartok tőle az elöző eset miatt. Az elöző gyógyszert fèl ève nem szedem szóval az már elmèletben ès gyakorlatvan is kiürülhet a szervezetemből.

2016. szept. 2. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi volt az előzővel a gond? Mert ha trombózis és egyéb súlyos mellékhatások, akkor semmilyen ösztrogéntartalmú nem lesz jó, ez pedig egy közepes gyógyszer, van ennél alacsonyabb hormontartalmú (nuvaring) és 3fázisúak.

Vér alapján amúgy nem lehet megmondani hogy mi lesz jó, max testsúly, alkat, hízékonyság, pattanásosság és egyéb tünetek alapján választ a doki vagy amit épp támogatnak neki... Kísérletezés a fogamzásgátló egyébként hogy mi lesz jó, mert mindenki másképp reagál rá.

2016. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fulladás, magas vèrnyomás, púlzus egegben ilyenek voltak az eredmènyeim, hogy 190/185/ p.: 140 átlagban amikor leáltam ezzel Tri-regil-t szedtem egy másik után. Mikor ezzel leáltam akkor elmultak a tünetek. Persze azonnal elmentem házi dokihoz ezekkel a tünetekkel ő tovább utalt a nőgyógyászatra ott megint mondtak várjak míg kiürül a szervezetemből ès majd utána menjek vissza ami meg is törtènt ott újra elmondtam mi volt ès utána írta fel a másikat de ezt a faja gyógyszert nem ismerem ès tartok tőle.
2016. szept. 2. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen en ezt szedem mar tobb mint 13eve es semmi gondom nem vomt vele nekem nagyon bevallt :) es meg a bőröm is szebb lett tole ;) 25L
2016. szept. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remèllem nálam is akkor minden rendben lesz :) 22L
2016. szept. 6. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!