Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy esély van rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy esély van rá, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Augusztus 19-én jött meg a menstruációm és 23-án múlt el. 27-én együtt voltam a barátommal és kiszakadt a gumi. Nincs még peteérésem, de szerintetek nagy esély van rá, hogy terhes lehetek? 72 órás gyógyszeren gondolkodom, mert még benne vagyok az időben, viszont 3 hete ugyan így jártunk... és nem merem bevenni ennyire gyakran. Gyógyszert meg nem merek szedni, mert volt már tőle egy kisebb fajta műtétem. Normális válaszokat várok. Köszönöm!
2016. aug. 29. 15:48
 1/5 Jázi :) ***** válasza:
A legkisebb esély a menstruáció utáni napokon van, de akkor is van! Mi lenne ha elmennél dokihoz és ő majd elmondja,hogy lenne a legjobb!
2016. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azon is gondolkodtam, viszont nem tudok most szabira menni.. nagyon sok a munka.. de lehet valahogy megoldom!!
2016. aug. 29. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, inkább figyeljen be egy gyerek, abortusz, vagy cseszd szét magad hormonokkal, a munka mindegyiknél fontosabb :-S


Igen, van esély a terhességre, bár nem értem mit csináltok, nekem 15 év óvszerezés alatt szakadt ki kettő ...

2016. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hét után nincs az az orvos, aki újra felírná. Egy évben mindösszesen kétszer lehet esemény utáni tablettát bevenni, csak annyira lórúgásnyi hormon.

De mi lenne, ha megtanulnátok, hogy kell az óvszert használni?

Én komolyan nem értem, hogy tud kiszakadni, ráadásul 3 hét alatt kétszer.

14 éve élek nemi életet, ebből kb. 9 évig óvszerrel, jelenleg is, de még soha egy sem szakadt ki.

Amúgy konzultálj orvossal!

2016. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van rá esély, mindig, bármikor lehet egy peteérés spontán a spermiumok pedig napokig is elvannak bent.

Más alternatív megoldás? Hüvelygyűrű, hormonos spirál, pesszárium? Egyébként pedig ha esetleg száraz vagy akkor síkosító, mert legtöbbször azért szakad a gumi mert a lány nem elég nedves, letapad a gumi és reccs. Vagy nem jó a méret.


1 évben 2x lehet bevenni 72órást, 3 hét után épeszű orvos nem írja fel.

2016. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!