Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rejlik ebben kockázat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejlik ebben kockázat?

Figyelt kérdés

Barátnőm 4 hónapja gyógyszert szed, cisztaképződés ellen kapta. Akkor írták fel neki, amikor leszívták. Ennek ellenére használtunk gumit is. Sajnos újra vannak ciszták, és emellé írt az orvos plusz gyógyszert. De tudja, hogy szedi a fogamzásgálót.

Nos tegnap és ma gumi nélkül szexeltünk, tudom, hogy nem számít, de nem mentem el benne.

Nos ennyi, kiváncsi vagyok, mik a tapasztalatok.


2016. aug. 28. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kockázat, mire? Nem igazán fejtetted ki a kérdést.

Ha a terhesség miatt aggódsz, akkor nincs rá esély (amennyiben nem volt kimaradt bogyó a barátnődnél, stb.)

Ha a ciszták miatt aggódsz, arra ilyen téren nincs kihatása a szexuális életnek, bár nekem kifejezetten fura, hogy a doki erre fogamzásgátlót adott... Nem éppen profi és szakszerű megoldás, inkább ahhoz hasonló tüneti kezelésnek hangzik, mint mikor vérzés rendbetételére adják. De ezt csak amatőr női fejjel mondom.

2016. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elsősorban a terhességre gondoltam.

Ha nem hazudik, márpedig kizártnak tartom, akkor kisebb, pár órás csúszástól eltekintve, mindig bevette.

2016. aug. 28. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Az okoz-e kockázatot a teherbeesésnél hogy cisztája van?

Nem, én multicisztás vagyok, a gyógyszer mellett, 7éve szedem. A diéta és a sport segített a valódi eltüntetésükben, nem a gyógyszer, az csak az eredeti cél miatt. Fogamzásgátlót szedőknél egyébként ez a jelenség pl előfordul.

2016. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!