Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha ezért tartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ezért tartok ennyire a szextől?

Figyelt kérdés

Azért nem merek (felszabadultan) szexelni, mert egyszerűen nem bízom meg egyik módszerben sem. Mindig azon agyalok, hogy mi van, ha mégis teherbe esnék... Tudom, hogy megfelelő használat mellett vannak megbízható módszerek, de semmi sem 100%.

Az óvszer is bennem maradhat, elszakadhat, a tabletta hatását is csökkentheti sok minden, és ahogy mondtam, a többi módszer sem 100%-os. És ami pluszban rossz, hogy ugye az utóbbi esetekben észre sem veszi időben az ember, hogy baleset történt... A szakadást se feltétlenül, a tablettánál meg főleg nem, mert akár hónapokig is lehet még menzesz...

Tudom, nem normális ez a rettegés, de nem tudok nem ezen kattogni. :(


2016. aug. 26. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tabletta mellett azok a nok esnek teherbe, akik ahhoz tul butak hogy felelosen szedjek, de a szidasahoz utana mar eleg eszuk van (sokszor ra sem jonnek hol es mivel hibaznak, mert egyszeruen tul lustak es butak hogy rendesen utana nezzenek es ertelmezzek is a latottakat). Ha meg tabletta es ovszer egyideju hasznalata mellett terhes leszel, akkor tartsd meg, mert az a gyermek valoszinuleg egi csoda es megvaltonak jott ide ekkora veletlennel.
2016. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz, akkor megosztom veled, hogy volt egy lány, akivel legalább félszázszor lefeküdtünk, óvszer és fogamzásgátló nélkül. Mindig megszakítottam az aktust mikor éreztem, hogy ejakulálni fogok. A többiek szedték a tablettát, soha nem lett gyerekünk. Azokkal sem, akikkel óvszert használtunk. Persze lehetnék nemzésre képtelen is, de már van egy tervezett gyermekem, szóval...

Saját butaságod, ha ezen aggódsz szex közben. Tönkreteszed vele a párod élményét is. Egyébként akik gyereket szeretnének, még nekik sem feltétlenül szokott első alkalommal összejönni. Nem olyan könnyű teherbe esni mint amennyire a sok ostoba sulykolja itt a végtelenül buta kérdéseivel.

2016. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gumi azért elég biztonságos, kb. 99% csak olyat kell venni ami méretre megfelelő és nem túl szúk, mert akkor könnyebben elszakad... és ha abban az 1% esetben is valami gond lenne vele akkor sem minden esetben leszel terhes, csak mondjuk felében, harmadában, nem tudom pontosan szóval így már összességében kevesebb mint 1% az amitől félsz... a szex alapvető vágya mindenkinek szóval nélküle nem igazán lehet boldogan élni és párkapcsolat sem működik akkor. ez egy kis apró kockázat amit nyugodtan lehet vállalni! :)
2016. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!