Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee fogamzásgátlót valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Missee fogamzásgátlót valaki szed?

Figyelt kérdés
Ma írta fel a dokim, de annyira új fajta hogy kiváltani se tudtam csak rendelni, neten se sok az info róla... félek h nem jó.

2016. aug. 17. 21:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
En majdnem 1 eve szedem. En egy dekat se hiztam en is sportolok :D a borom simabb tole. A hajam zsirosodik de ennyi de hat azt az edzesek miatt amugy is kb naponta mosnom kell
2017. júl. 23. 17:01
 12/16 anonim válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy ettol nem fogok meghizni. Erre meg jobban meghiztam, mint az elozotol. 😄
2017. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hat en 1 eve szedem es tenyleg egy dekat se hiztam tole
2017. júl. 24. 13:39
 14/16 † мαяcs válasza:

Én kb. 10hónapig szedtem. Ez volt az első tabletta amit próbáltam.. Május közepe-vége felé hagytam abba, mert teljesen leépültem tőle. 13 kg-ot híztam.. Ebből szerencsére 6-ot már sikerült leadnom.. De ami borzasztó volt, hogy semmi kedvem nem volt a szexhez. Soha. Fáradékony lettem, magamba fordultam, szörnyű volt.. Viszont a pattanásaim teljesen eltűntek, nagyon szép lett a bőröm. A menstruáció elég könnyen ment minden hónapban. Én rettenetesen görcsölök az első nap, fekszem lábra állni sem tudok szinte és sírok.. Amikor szedtem a Missee-t egy görcsöm sem volt, és 8napról 4napra csökkent a ciklusom. Nehéz volt dönteni, hogy lerakjam vagy sem, mert jót és rosszat egyaránt hozott. De végül abbahagytam.. És pattanásos fejjel is, meg görcsökkel is jobban érzem magam mint amikor szedtem.. 😊

18/L

2017. aug. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ugy latom mindenkire mashogy hat :) en nem hiztam a libidom annyit nott tole hogy a baratom nem bir neha velem :D viszont nekem az arcborom szaraz tole :(
2017. aug. 16. 22:42
 16/16 anonim válasza:
Tudom hogy regi kerdes, de ezzel a retek Missee-vel kapcsolatban ideirom a tapasztalatomat: Novemberben 4 nap kesessel jott meg 4 napra(7-8 nap szokott lenni) majd ugyan ez decemberben is, itt a 2 verzes kozott meg eltelt a 3 het. Ra 2 hetre elkezdtem barnazi, ami 5 napig tartott majd 8 napig vereztem mint az allat. Mikor elmult ra egy hetre kellett vna megjonnie a megvonasosnak, akkor meg nem jott meg mikor kellett volna. Januarba is ez volt, hogy ettol a hosszu verzes vegetol szamitva 2-2,5 het mulva ujra. Ez volt 2 hete, most megint erzem hogy meg fog jonni. 2 hetem van meg a placeboig. 2 eve szedem, koltozes miatt fel eve orvos valtas is volt. Elmentem hozza, es flegman hozzamvagta hogy elofordul. Magan nogyogyaszt kerestem, a honapban fogok menni hozza mert szerintem meg rohadtul nem normalis. Csak egy negativ velemeny a tablettarol. Vigyazzatok magatokra, puszii!
2018. febr. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!