Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek megelőzésre, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek megelőzésre, vagy elég a gumi?

Figyelt kérdés

Eléggé félős, parázós vagyok. Barátommal szexeltünk, használtunk gumit, ami nem lyukadt ki (habár utána nem töltöttünk bele vizet). Én ugyanakkor félek, mi van, ha mégis alul kijött vagy ilyesmi? Ő azt mondta hogy szorította a gumi kissé ezért nem jöhetett ki és figyelte sokszor.


Szerintetek szedjek 72 vagy 120 órás megelőzőt? Attól félek, hogy a hormonjaimat csak felborítaná, ezért nem vagyok benne biztos...



2016. aug. 16. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor főleg nem lesz semmi baj!
2016. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve gumival védekezünk, mindig Durexet veszünk (használtun már mást is, pl.: Masculan-t, szinte mindd megbízható, csak az én páromra a Durexen kívül mind kicsi, szoros.) Mindig "bennem" élvez el, mármint, hogy az óvszerben, csak amíg még bennem van. Sosem szakadt el, vagy történt probléma, kisegítő fogamzásgátló módszert pl.tabletta nem alkalmazunk. Ne parázz ennyire. Aktus végén köss görcsöt rá, és nyomd meg. Ha nem spriccel ki, se nem szivárog akkor ennyi. :)
2016. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mi is durexet használtunk, extra safe-et... kinyomni nem probáltam mondjuk. remélem minden okés lesz a végén.
2016. aug. 18. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!