Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek megelőzésre, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek megelőzésre, vagy elég a gumi?

Figyelt kérdés

Eléggé félős, parázós vagyok. Barátommal szexeltünk, használtunk gumit, ami nem lyukadt ki (habár utána nem töltöttünk bele vizet). Én ugyanakkor félek, mi van, ha mégis alul kijött vagy ilyesmi? Ő azt mondta hogy szorította a gumi kissé ezért nem jöhetett ki és figyelte sokszor.


Szerintetek szedjek 72 vagy 120 órás megelőzőt? Attól félek, hogy a hormonjaimat csak felborítaná, ezért nem vagyok benne biztos...



2016. aug. 16. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki nem kell. Nyugodj meg! Nem tud igy kifolyni!
2016. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért is félek, mert most termékeny szakaszomban voltam..:s
2016. aug. 16. 19:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, feleslegesen vettem be mert saját magam kitalaltam, hogy nem volt okés a gumis védekezés,de gondolj bele!! Nem szedhetsz be minden szex után ilyet. És mi van ha tényleg baj lesz a jövőben, pl szakadás? Mert nem nagyon szabad fél éven belül többet beszedni. Ha nem szakadt ki/ csúszott le a gumi nem nagyon lehet baj! Nézd meg hol tartasz a ciklusodban, ha nem vagy közvetlen ovuláció előtt/ alatt akkor főleg kevesebb az okod aggódni!
2016. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Az ovulációm 2. Napján voltam. Most a 3.-on vagyok, már fáj az alhasi tájam de remélem ez csak a 3. Nap miatt...
2016. aug. 16. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Terhesseg miatt biztos hogy nem fajhat.

Mi is gu.it hasznalunk es az elejen en is feltem sokszor. Volt h ra is stresszeltem es a stressz miatt kesett egy hetet (pokol...)

De nem lehet baj, ha nem szakadt akkor m1 h hol tart a ciklusod.

Nekunk sikerult egyszer fumi nelkul is meguszni... (bar nem termekeny idoszakban, de para volt!)

2016. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Uhhh az ügyes:'D azon gondolkoztam még, hogy mivel szorította a gumi, elég nehezen húzta fel, teljesen a tövéig nem tudta a bőr miatt. Az ottani bőr (amit nem takart a gumi) nem lehet előnedves? (Tudom, hogy magától nem)
2016. aug. 16. 19:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy az ovuláció 3. Napján?? A ciklusod 10-14.napja problémas ha 28 napra jön meg. Tölts le egy menstruációs naptárat a telefonodra, egyszerűbb lesz a dolgod! :)
2016. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, igazad van! Van alkalmazásom, a 15. Napon van az ovulációm, az eset a 12. Napon volt:)
2016. aug. 16. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor már értem! :) Ha nem volt látható baj, akkor valószínűleg minden oké lesz! Nem nagyon szokott alul kifolyni semmi, maximum akkor ha elélvezés után is sokáig fent marad a gumi és elkezd lankadni a pénisze! :)
2016. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kihúzta mielőtt elment:)) köszi szépen a választ!
2016. aug. 16. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!