Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mihez kössem a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kössem a fogamzásgátló bevételét?

Figyelt kérdés
Most fogom majd elkezdeni életem első fogamzásgátlóját és nem szeretném majd elfelejteni bevenni..nektek mi vált be? mihez kötitek mikor veszitek be? (Dienille)

2016. aug. 15. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, egy ido utan ha vannak minimalis agyi kepessegeid (nem ugy mint nehany nonek aki szedi), akkor egyszeruen nem fogod elfelejteni. Nekem van egy ebresztom ra, de mar elotte beveszem mert egyszeruen tudom hogy mindjart szolni fog.
2016. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt vettem be mindig. De ha félsz attól hogy el felejted állíts be a telon egy riasztást és így nem fogod el felejteni egyébként ugyan ezzel a fogamzásgátló tablettával kezdtem.
2016. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nyilván állítok majd be ébresztőt..csak mikor a legjobb reggel este délben? vagy mindegy? mert ugye kb mindig ugyanakkor kéne bevenni +-1óra
2016. aug. 15. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem este volt a legjobb, zuhanyzás-fogmosás után + Naptáram alkalmazás addig riaszt amíg be nem jelölöd hogy bevetted.
2016. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha nem mindig ugyanabban az időben zuhanyzol?
2016. aug. 15. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:

+/- 2-4óra nem számít, 7éve szedem így a riasztás és az app amúgy a legjobb, de a lefekvés (vagy felkelés, fogmosás pl) azért jó mert lesz egy rutin aminek a része és ha elfelejted érezni fogod hogy kimaradt valami a rutinodból. Ha megyek valahová és tudom hogy 8kor nem leszek otthon akkor nálam van és ott vagy épp útközben veszem be mivel víz nélkül is be lehet, de volt már hogy éjfélkor értünk haza és akkor vettem be, 12órán belül voltam, az a lényeg, hogy a megszokott időtől számított 12óra van még bevenni, akkor nincs gond.

Olyasmihez kösd amit mindig csinálsz, vagy ott a riasztás vagy app, a bejelölős azért jó mert addig piszkál amíg be nem veszed, persze ha tisztességesen megnyomod hogy még nem vetted be, akkor 10perc múlva újra jelez amíg arra nem nyomsz hogy bevetted.

2016. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Este szoktam, mert ha kimarad reggel még lehet pótolni! Eleinte óra csörgött, most van egy repülő ami minden este pont akkor megy felettünk! :D Már párom is szól, de mikor késik a repcsi, akkor is eszembe jut!
2016. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mihez kösd? A barátod férfiasságàhoz. Viccet félretéve ebédhez, felkeléshez, fogmosáshoz, bármihez. Én a kontaktlencsém kivételéhez kötöttem mert azt se szabad elfelejteni.
2016. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!