Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlók amik elméleti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlók amik elméletileg azonnal vedenek tenyleg azonnal vedenek vagy először kissebb eséllyel? Es sokkal kissebbel?

Figyelt kérdés
Es az ugy jo ha az első hónapban ugy csináljuk h ugye szedem a tablettát de megszakításosan is védekezünk?
2016. aug. 11. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvos elmondja, hogyan kell használni, de az első hónapban gumival kell mellette védekezni.
2016. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés. Amúgy meg minden infó benne van a betegtájékoztatóban, és az orvos is valószínűleg elmondott mindent.
2016. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb tanuld meg elolvasni a betegtájékoztatót,mert benne van minden!!! Már ha sikerül....
2016. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azt írja,hogy azonnal véd,akkor szerinted?
2016. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor el kezdesz szedni egy fogamzásgátló tablettát legalább az első hónapban védekezzetek pluszban. kell idő mire beépül a szervezetedbe. Gyorsan kiürül ezért kell minden nap be venni viszont idő kell ahozz hogy a folyamatos hatását kifejtse
2016. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A betegtajekoztato azt írja azonnal véd, nem ir olyanokat hogy 1.honapban kellene pluszba védekezni vagy ilyesmi, elolvastam, nem kell rögtön leharapni a fejem, az orvos nem mondta el hogy mikortól véd, engem az érdekelt volna hogy azonnal véd csak kisebb eséllyel, vagy egyáltalán nem véd első hónapban vagy ilyesmi mert nagyon sok véleményt hallottam
2016. aug. 11. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, ami azonnal védelmet nyújt. Ha az van a leírásban, akkor az úgy van. Én mondjuk ennek ellenére az első két hetet kivárnám.
2016. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!