Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek nem furcsa, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa, hogy valaki két éve nem esik teherbe megszakításos módszerrel?

Figyelt kérdés

Azt mondják ha valaki nem esik teherbe egy év alatt így, az valószínűleg nehezebben esik teherbe. Bár sosem sült el rosszul a dolog így nem tudni mi lenne ha, de már kezdek kételkedni, hogyha majd szeretnék se fog sikerülni. Valamiért van egy ilyen érzésem. Most ha csak azt veszem alapul, hogy régen mennyi gyerek született így, és, hogy mindenhol azt hajtogatják ez nem biztonságos módszer, ahhoz képest elég jól beválik. Orvos nem mondott olyat, hogy lenne bármi bajom, de neki nem is számoltam be erről. De csak látta volna ha valami lenne. Régebben volt olyan, hogy sokat késett mindig a ciklusom, de néhány hónapja már elég pontosan jön. Életemben először.

25N


2016. aug. 9. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
36/F vagyok 14 éves korom óta így csinálom senki nem esett még teherbe és tudok gyereket csinálni
2016. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha senki nem esett teherbe, honnan tudod, hogy tudsz gyereket csinálni?
2016. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gotland ***** válasza:
100%

A megszakításos módszer tud működni abban az esetben, ha megbízol a párodban, figyelitek a naptárt, és ha mégis becsúszik a gyerek, nem jelent már problémát a számotokra.

Ha a naptárat figyelitek, a párod pedig időben, minden alkalommal megállja, hogy ne rossz helyen történjen az ejakuláció, akkor elég nehéz teherbe esni így. Természetesen az előváladéktól is megtörténhet, de erre kicsi az esély.


Ha pedig totál biztos akarsz lenni, akkor menj el meddőségi centrumba ahol szakemberekre bízhatod magad.

2016. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úgy hogy van gyerekem de ő be volt tervezve
2016. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senki Alfonz ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa , nincs miért aggódnod , évek óta igy védekezünk a feleségemmel, soha nem volt " véletlen baleset" , viszont tervezve van egy kislányunk .
2016. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi fura nincs benne.

Akkor szokott ebből gyerek lenni főleg, ha nem tudja valaki időben kirántani. Ha nálatok ilyen nem volt, akkor nem sok esélye volt annak, hogy terhes legyél.

2016. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem. Sokan azt hiszik, a megszakításos módszer nagyon kokázatos, de helyesen alkalmazva nem kockázatosabb az óvszernél. A megszakításos módszerrel akkor van baj, ha a pasi nem ismeri magát, és elszámolja a dolgot, és nem veszi ki időben. Az előváladékban lévő spermiumok nagyon gyengék és sérültek, és igazából jóval nehezebb teherbe esni, mint egyesek hiszik, még szándékosan is.

Nekem se volt sose semmi bajom a megszakításos módszerrel, é az ismerőseimnek sem.

2016. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, én 6 éven keresztül éltem így nemi életet, és soha semmi baj nem történt.
2016. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 2 évig így védekeztem a párommal. Soha nem estem teherbe. Aztán leszoktam a cigiről és 3 hónap múlva megfogant a kislányom. De lehet hogy nincs összefüggés... :)
2016. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 2 évig így védekeztem, nem lettem terhes. Amikor akartam gyereket, akkor viszont azonnal. Igaz, másik pasival, róla azóta nincsenek infóim, de én tuti nem vagyok meddő.
2016. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!