Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megjött akkor ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjött akkor ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A hétvégén egyik haverommal sokat voltunk együtt védekezés nélkül többször belém is élvezett nem használtunk gumit meg semmi mást és most megjött ugye nem lehet baj?
2016. aug. 3. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat 1honapban megjohet ugyan ugy majd kovetkezo honapban ha megjon akkor nem vagy az..

Amugy jo kislany vagy haver..ezek szerint nem haver..hanem bugó party....

2016. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De lehetsz, vannak akik a terhességet is végig menstruálják, de az első hónapokban még elég gyakori is az álmenstruáció.
2016. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz terhes!

Nem akarok okoskodni, én is voltam együtt már a barátommal védekezés nélkül. Igaz csak pár alkalommal, de borzasztóan izgultam, hogy meg fog-e jönni. Aztán egyszer mégiscsak sikerült bennem elmennie, és mehettem a nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért.

Elhiszem, hogy tök király gumi nélkül, de ne legyetek ennyire felelőtlenek! Legalább egy nyamvadt gumit húzzon fel a haverod! Ne vállalj ekkora kockázatot!

2016. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!