Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszerről Nuvaringre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszerről Nuvaringre átállás: hogyan?

Figyelt kérdés

Már használok fogamzásgátlót, viszont szeretnék váltani, lehetőleg hüvelygyűrűre. A betegtájékoztató azt írja, hogy ha megfelelően használta az ember az előző gyógyszert, akkor akármikor át lehet állni a gyűrűre. Eddig oké, de ekkor új ciklus kezdődik, vagy a mostanit folytatom?

Nekem pl szombaton ért véget az egy hetes szünet, és holnap megyek nődokihoz, szóval holnap vagy holnapután el is kezdhetem használni az új gyógyszert, amit felírt. Ekkor kedd vagy szerda lesz a ciklusom első napja, vagy marad a szombat, és szombati napra fog esni a gyűrű levétele és felrakása?


2016. júl. 25. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz topikban tetted fel a kérdésed
2016. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért? Ez nem fogamzásgátlás?
2016. júl. 25. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
EZ Fogalmazásgátlás :D
2016. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy kell, hogy 7. nap (tablettamentes) letelik és a 8.napon nem a tablettát kezded, hanem felhelyez a gyűrűt. Orvos írja fel receptre,szóval ő elmondja.
2016. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De a betegtájékoztató azt írja, hogy BÁRMIKOR átállhatok a mostaniról a gyűrűre, nem kell feltétlenül a szünet után.
2016. júl. 25. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
ha nemértesz hozzá akkor ne dugj a gudáshoz bezzeg nemkell ész igaze?
2016. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
*dugáshoz
2016. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a biztos, ha a 7 napos szünet után a 8. napon állsz át, ahogyan az előző mondja. Egyébként eléggé bezavarnál a ciklusodba,mert a gyűrű sokkal kevesebb hormont tartalmaz. A tablettaváltás is úgy van időzítve adott esetben. A bármikor, szerintem arra vonatkozik, hogy pl. nem kell egy üres hónapot tartani vagy nem kell kifejezett indok a váltásra, csak váltani akarsz és kész.
2016. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 19:20

Aha, csak mert nem tudok valami konkrét infót a fogamzásgátló váltásáról, már egyből túl h..lye vagyok a "dugáshoz"....

Utolsó, köszi a választ. Azért szerintem rákérdezek a dokinál, biztos ami biztos.

2016. júl. 25. 20:00
 10/11 A kérdező kommentje:
"Ha folyamatosan és helyesen használta a fogamzásgátló tablettát, és biztos abban, hogy Ön nem terhes, a jelenlegi gyógyszercsomag szedésének bármelyik napján abbahagyhatja a fogamzásgátló tabletta szedését, és azonnal elkezdheti a NuvaRing használatát."
2016. júl. 25. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!