Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Többször is elélvezhet bennem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is elélvezhet bennem, ha esemény utánit fogok utána bevenni?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, én sem vagyok túl boldog, hogy esemény utánit kell majd beszednem, de fogamzásgátlót nem akarok szedni, gumival szoktuk csinálni, de inkább a megszakításos módszerrel. Nem sokára 1 évesek leszünk a párommal, és ezzel szeretném meglepni. Számít az, hogy hányszor csináljuk? A tabletta ugyanúgy hatni fog?

2016. júl. 23. 22:38
 1/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Persze mindegy hányszor, másnap úgyis rohadt szarul leszel. Meg majd kattoghatsz, hogy biztos működik-e.


De hát a hülyeséget vállalni kell.

2016. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 72 órán belül beveszed akkor igen!
2016. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyeség, nem tervezem többet csinálni. Köszi az intelligens választ!
2016. júl. 23. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
És miért jobb egy ilyen hormondózis, mint egy fogamzásgátlós? De amúgy megértelek. Csak nem irigyellek.
2016. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Túl sok rosszat hallottam róla barátnőktől, nővéremtől. És szerintem inkább bevállalom ezt egyszer, mint a rendszeres fogamzásgátlót. Volt, hogy én is szedni akartam, mert elméletben elég komfortos, viszont aztán kicsit ráparáztam a hallottak miatt, szóval lemondtam róla.
2016. júl. 23. 23:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a fenekedbe élvezést is beiktathatjátok, elég jó érzés - bár én a férfi oldalról tudom. :D
2016. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a fogamzásgátló tabletta egyedül a hormonok miatt kényelmetlen - na ebből az esemény utániból annyi van, hogy egy tehénből bikát varázsolna és fordítva. ha nem akarsz ilyen szerekkel élni, akkor inkább találj ki valami más újítást szex terén
2016. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*utániban, bocsi
2016. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"hogy esemény utánit kell majd beszednem"


Nem KELL, hanem a te döntésed, hogy - annak ellenére, hogy a fogamzásgátlót pont a mellékhatásai, egészségügyi kockázatai miatt nem szívesen használnád védekezésre, - indokolatlanul beszedsz egy lórúgásnyi szintetikus hormont, ami sürgősségi fogamzásgátlásra való, egy kényszermegoldás vészhelyzetre, mert egy abortusznál még mindig kevésbé rossz, és ami a nők többségének hónapokra felborítja a ciklusát.


A te egészséged, te tudod, hogy megéri-e.


Ha így döntesz, arra majd nagyon figyeljetek, hogy az elkövetkező hónapokban ne érjen benneteket baleset az óvszerrel, mert eseményi utáni tablettát három hónapon belül nem vehetsz be újra.

2016. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!