Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok tanácsolni valamit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsolni valamit a fogamzásgátlómmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A probléma kissé összetett. Fél éve szedek fogamzásgátlót, előtte is szedtem egy fél évet, de abbahagytam mert folyton véreztem a tablettaszedés közben is. Nem volt barátom igy gondoltam abbahagyom, közben hullott a hajam de azt a fogyókúrának tulajdonítottam, voltam vérvételen is , szedtem vasat nem múlt el a hajhullás, sőt amikor befejeztem a gyógyszert még több hajam hullot ki.De 1-2 hónap után teljesen megszűnt a hajhullás.

Viszont januárba lett barátom, és az elején nem állt fel neki a gumiban több alkalommal se. Ekkor újra kezdtem ugyanazt a fogamzásgátlót. Fél évig minbden jó volt, se hajhullás se vérzés, de most ismét mindettő előjött. Most nem fogyózok, nincs vitaminhiányom,jók a fogaim, szóval tuti emiatt. hullik.

Visszamentem a nőgyógyészhoz, elmondtam neki mindent, kértem új fogamzásgátlót, de nem adott csak egy Norculut nevezetű vérzéscsillapítót. Teszem hozzá magándokinál voltam. Elegem van az egészből, jobb lenne ezt az egész tablettát letenni, de régebbről voltak rossz emlékeim, amikor kiszakadt a gumi, és rohanhattunk 72 órás tablettáért. Rádásul nem tudom barátom mit szólna hozzá , ha abba akarom hagyni. Kipróbálnék másik gyógyszert is, de sztk-ba nem akarok menni, a mostani orvost meg anya fizette, és mondta szedjem a vérzéscsillapítót hátha rendbe jövök. Mire ismét eljutok orvoshoz, addig megkopaszodok...

20/L


2016. júl. 16. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ebben csak egy doki tud neked segíteni.érdemes lenne vérképet csináltatni mielőtt felkeresed és vidd el neki. mond el mi a problémád van pár fogamzásgátló tabletta ezen kivül is sőt injekció is van..szóval irány vissza a doki ha nem vesz komolyan akkor keres másikat!!29N
2016. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem érti meg a barátod, akkor egy érzéketlen p@cs. Az egészség az első. Ezt beszéld meg vele is. De szerintem nem csere kell hanem az, hogy letedd. Az egészség az első. Mindíg!!!
2016. júl. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám volt miután letettem a fogamzásgátlót, rá fél évre iszonyt elkezdett hullani a hajam minden hajmosásnál szinte sírni tudtam volna, elkezdőtött a góc kutatás, sehol semmi, mire elmentem a nőgyógyászatra ahol hormon vizsgálatot csináltak és egy hüvelyi uh-t. Akkor derült ki hogy PCO-m van, erre a nőgyógyászom fogamzásgátlót írt fel , hogy felszívódjanak a ciszták, egy évre rá fel is szívodtak szerencsére. Miután újból elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, és elkezdtem a hélia-D hajkúrát kb másfél hónap alatt megállt a hajhullásom azóta sincs vele gondom szedem folyamatosan a fogamzásgátlót. Javasolom keress egy másik nőgyógyászt.

20/l

2016. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem akarok sztkba menni.."

Inkább jársz fizetőshöz, aki pont azért sz.rja le hogy mi van veled, mert így viszed hozzá hetente a lét?? Ez van.

Egy teljesen más összetételűt kellene kiírnia, csak ez a gyártó többet fizet neki!

2016. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!