Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SRÁCOK! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SRÁCOK! Mi a véleményetek az óvszerről?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Na az ilyen kérdéseknél ábrándulok ki végleg a férfiakból. :( Az hagyján, hogy már megint csak a szros kis élvezetetek forog a szemetek előtt és elvárjátok, hogy a nő vállaljon minden kockázatot (mert ugye szinte minden más védekezés ilyen... Ti bezzeg nem szednétek hormont vagy dugdosnátok fel magatoknak válogatott szrokat! Ugyanúgy mint a "bevállalós" szexnél - aha, mármint a lány bevállalja, ti meg élveztek...) de az sem érdekel, hogy bármit elkaphattok??
2016. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Óriási veszteség a férfitársadalomnak, ha te kiábrándulsz belőlünk... :)
2016. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen-igen tudom biztos d*gatlan, házisárkány, femináci, prűd, frigid p*csa sötöbö vagyok amiért nem fér a fejembe és megdöbbent, hogy a legtöbb férfi miért szrja le ennyire magasról a partnere jólétét és még a saját egészségét is, ha más nem is érdekli... Next?
2016. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: Az előző partnerem alapból fogamzásgátlót szedett, mikor megismertem és gyűlölte nőként az óvszert, mert nem érez rendesen és gyakran még a kedve is elment tőle az óvszer miatt, lehangolónak tartotta. Az is. Ennyit a hülyeségedről. Van aki nem is a szex miatt szedi, hanem hormonproblémák végett. De sértett femináci büszkeséget érzek. Csakhogy az élet nem fekete és fehér. Továbbá betegségek... egy tartós kapcsolatban szerintem ez nem kéne, hogy félelem tárgya legyen... max az egy éjszakásoknál, ott pedig okkal.
2016. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#11: Ki mondta hogy nem szednénk gyógyszert? Ha lenne szednék minden további nélkül. De ettől függetlenül még útálom az óvszert. És nem önzésből, mint ahogy a feminista kis agyaddal gondolod.
2016. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!