Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SRÁCOK! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SRÁCOK! Mi a véleményetek az óvszerről?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Olyan, mint szájkosárban pörköltet enni, de sajnos muszáj, ha a csaj nem szed gyógyszert, vagy ha nem akarok pöttyös rudit.
2016. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Útálom. Alig érzek benne valamit, ezért többnyire le is lankadok tőle. Még szerencse, hogy tartós párkapcsolat esetén van más védekezési mód is.
2016. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Utálom! Csak a macera van vele, rontja nagyban az élményt és van aki allergiás is rá. Ha csak lehet, kösz nem!


25F

2016. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Rossz mert nem úgy érzem mint natur és nagyon nehezen tudok benne elmenni...
2016. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

alig érzek valamit és még kiszorítja a vért is és lelohaszt...


23F

2016. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Ne mondja már senki, hogy attól a 0,06 mm-es vastagságtól nem érez semmit, baromság. Ez csak a fejetekben van. 15 évig védekeztem tartós kapcsolatban is óvszerrel (tabletta ellenes vagyok) és nem veszek észre különbséget, hogy rajtam van -e vagy nincs :-P
2016. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
#6 Ez a személyes tapasztalatod. Nekem más. Ne tudd jobban, mit érzek, köszönöm. Nyilván ha kell, használom. De ha nem, inkább köszi, nem!
2016. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Az a véleményem hogy vagy nélküle vagy sehogy, és ezt komolyan mondom, ha egyszer úgy alakul hogy többé nem lesz nő akit dughatok gumi nélkül akkor nem dugok többet, ez olyan mindent vagy semmit dolog nálam, tudom önző vagyok, lepontozhattok érte, leszarom...
2016. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Daidalosz ***** válasza:
23%
Olyan mint zoknison labatmosni.
2016. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem jó ,de ha muszáj ez van. Amúgy szexi ,ha a csaj húzza rád.
2016. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!