Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Peteéréskor előfordulhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peteéréskor előfordulhat barna folyás?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondja neki még nem volt ilyen.

Két hónapja szeretkeztünk utoljára és mindig védekeztünk az elejétől a végéig. Majd együtt vízzel ellenőriztük az óvszert és nem volt lyukas.

Azóta kétszer megjött neki a menstruációja. (Ugyan olyan hosszú volt, mint szokott lenni és maximum 1 - 2 napot késett.)

Egyszer pettingnél észrevettem, hogy van egy kis barna folyása. (Akkor peteérése volt)

És most szintén van neki barna folyása és megint peteérése van. 3-4 napja tart azt mondja.

Valamikor kevesebb valamikor kicsit több.


Ez normális?

Vagy van valami baj?

Mert olvastam nagyon sokat, hogy valakinek terhesség alatt is megjött.

Viszont azóta eltelt 8 hét és nincs hányingere se.

Mennyi az esélye annak, hogy ez terhesség?

Nekem azt mondta, hogy ez kizárt, mert már két hónapja nem csináltuk és azóta meg is jött neki kétszer.


F21 L19

Köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 4. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A peteérés járhat pecsételő vérzéssel, nyugi :)
2016. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is ugy van
2016. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!